Mariola Sokołowska

Mariola Sokołowska
Kategoria
Opis

Mariola Sokołowska - Coach i Trener Wdzięczności, Autorka książek oraz Liderka Zespołu Marzeń Sukces Team Forever, a także od niedawna Prezes Stowarzyszenia Pomocy i Wsparcia ADS

Cześć!

Jestem Kobietą, której wdzięczność uratowała, a właściwie podarowała NOWE życie! Dziś przede wszystkim pomagam innym uwierzyć w swoją wewnętrzną moc. Prowadzę dla Kobiet warsztaty oraz kursy z pewności siebie oraz praktykowania wdzięczności.

Odkąd w moim życiu pojawiła się wdzięczność moje życie niesamowicie się odmieniło i zaczęłam spełniać swoje marzenia, słuchać siebie oraz robić wszystko w zgodzie ze sobą. Teraz dzielę się swoim doświadczeniem i uczę tego innych.

W 2020r. wydałam swoją pierwszą książkę pt. "Droga serca do ludzi" z historiami o tym, jak wdzięczność uratowała i zmieniła wielu ludziom życie, a dziś piszę kolejną.

W maju 2020r. rozpoczęłam również współpracę z firmą FLP, ponieważ przez pandemię nie mogłam stacjonarnie prowadzić swoich szkoleń i warsztatów. Nie ma tego, co by na dobre nie wyszło, bo dzięki temu, że nauczyłam się zarabiać online, mogłam przez kilka miesięcy cieszyć się wymarzonym dochodem pasywnym. W tym momencie szukam do współpracy osób, które chcą budować drugą nogę finansową i zarabiać z uśmiechem na twarzy między 10 a 50 tyś miesięcznie.

Aby poznać mnie bliżej, zaobserwuj mnie na Instagramie:
https://www.instagram.com/mariola.sokolowska/?hl=en

a także Facebooku:
https://www.facebook.com/MariolaSokolowskaCoachWdziecznosci

Książkę znajdziesz na stronie:
https://drogasercadoludzi.pl/

A kurs wdzięczności tutaj:
https://krainawdziecznosci.pl/courses/kraina-wdziecznosci-kurs/

Send Message

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *