Małgorzata Gosz

Małgorzata Gosz
Kategoria
Opis

Małgorzata Gosz MARGO – ZDROWIE I URODA

Od ponad dwudziestu lat prowadzę działalność gospodarczą. W większości była to współpraca z dużymi firmami z branży finansowej, potem z biurem nieruchomości, więc pracowałam pod ich szyldem i według ich  zasad. Z czasem coraz bardziej mnie to „uwierało”, ograniczało moje działania.

Kilka lat temu razem z synem i mężem stworzyliśmy rodzinną firmę i tutaj mogę działać tak jak chcę , podążać za własnymi celami. Pozostałam wierna mojej ulubionej branży czyli pośrednictwie w obrocie nieruchomościami jednak pandemia skłoniła mnie , jak zapewne wiele osób, do poszukiwania dodatkowego źródła dochodu.I tak po kilku tygodniach poszukiwań zostałam ambasadorką marki Forever.To także rodzinna firma, światowy potentat w uprawie, przetwórstwie aloesu oraz produkcji  produktów aloesowych. Firma obecna w 170 krajach świata, której głównym motorem działania jest pasja i miłość do ludzi. Tu znalazłam możliwości nie tylko dalszego rozwoju osobistego i rozwoju własnego biznesu ale także możliwości tego co lubię robić – pomagać innym.

Pomagam zadbać o zdrowie własne i całych rodzin, pomagam wzmocnić i  rozwinąć biznesy z branż prowadzonych głównie przez kobiety -  beauty i wellness. Pokazuję możliwości i daję szansę każdej kobiecie, która pragnie zmiany. Od niej zależy czy, tak jak ja, z niej skorzysta i zacznie iść nową drogą.   

FB: https://www.facebook.com/margo.zdrowieiuroda

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *