Ewelina Kita

Ewelina Kita
Kategoria
Opis

Ewelina Kita - Sugarystka, właścicielka salonów Karmel w Trójmieście.

Czym jest depilacja cukrowa? To jedyna naturalna metoda depilacji dostępna na rynku. Pewnie zastanawiasz się, dlaczego? Jej składnikami są cukier, woda i sok z cytryny, dlatego to również jedyny możliwy rodzaj depilacji dla kobiet w ciąży!

Zapraszam Cię serdecznie do salonów Karmel, ponieważ po wizycie u Nas, poza komfortem psychicznym, dobrym samopoczuciem, będziesz cieszyła się gładką skórą na dłużej niż w przypadku np. wosku. Pasta cukrowa usuwa włos zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, nie pod włos, dlatego go nie urywa, jak często bywa w przypadku np. wosku. Właśnie dlatego efekty utrzymują się dłużej a i sam zabieg jest przyjemniejszy, ponieważ okleja włos, a nie skórę.

Zapraszam Cię do świata Karmel, gdyż poza super metodą depilacji, pracujemy również na światowym produkcie Aleksandria Professional, nietestowanym na zwierzętach! Nasz zespół jest wykwalifikowany tylko w jednej, max dwóch usługach, jak np.. Masaż Kobido. Do tego mieścimy się w Orłowie z darmowym parkingiem, blisko SKM oraz w sercu Wrzeszcza, przy samej komunikacji.

Facebook: https://www.facebook.com/depilacjakarmel

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *