Anna Grzelak

Anna Grzelak
Kategoria
Opis

Anna Grzelak - Smart AGing Club

Starzenie się jest nieodzownym elementem naszego życia, ale wcale nie musi oznaczać chorób, braku energii, otyłości czy zapomnienia. Chodzi o to, aby wiedzieć jak zadbać o swój organizm w wieku 35+, bo uwierz mi - to co działało jak miałaś 25 lat teraz zdecydowanie nie przyniesie efektów. Zmienia się wszystko - od metabolizmu i hormonów zaczynając a na działaniu mózgu i strukturze skóry kończąc. Chcę pokazać kobietom, że po 40-stce można czuć się fantastycznie, mieć dużo energii i odkrywać nowe możliwości, które przynosi życie. Bo nie chodzi o to, żeby udawać, że się nie starzejemy, ale o to, żeby wycisnąć z tego czasu jak najwięcej dobrego! Bo to naprawdę może być TWÓJ CZAS!!!

Pokazuję, że przy pomocy holistycznych, NIEINWAZYJNYCH metod, dbania o swój organizm, możesz wyglądać pięknie i kwitnąco. Bo jak wyglądasz dobrze to czujesz się dobrze - a wtedy cała reszta to pestka. Dodatkowo moja pasja to hormony i ich moc - niesamowite, jak substancje, których w naszym organizmie są śladowe ilości, mogą sterować naszym życiem! Szczególnie ważne okazują się być w okresie okołomenopauzalnym i warto poświęcić im trochę uwagi.

Chcesz, aby druga połowa Twojego życia była przecudna i fascynująca? A może wolisz zasiąść przed Netflixem i czekać aż ktoś Ci poda herbatę? Ja wybieram działanie i spełnianie marzeń. Daj znać, czy Ty też chcesz dołączyć do grupy BOSKICH 40-stek i pokazać światu, że kobieta po czterdziestce może zmieniać świat!

Instagram: https://www.instagram.com/smart_aging_club/

Send Message

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *