POCZEKAJ CHWILĘ!!!
MAMY DLA CIEBIE SPECJALNĄ PROPOZYCJĘ.

ZESTAW TRZECH PRODUKTÓW,
ABY OD RAZU RUSZYĆ Z PRZYTUPEM:

1. KURS ON-LINE Stwórz i wypromuj swoje wydarzenie na żywo.

2. ZESTAW STARTOWY Twórczyni Wydarzenia (czyli niezbędny narzędziownik do skutecznych działań)

3. MASTERCLASS Mindset przedsiębiorczyni (aby głowa nie sabotowała w takcie tworzenia wydarzeń) 

* Specjalna oferta cenowa ważna tylko tu i teraz. 

Joanna Suchocka
Joanna Suchocka

CO OTRZYMASZ W RAMACH ZESTAWU:

1. KURS ON-LINE STWÓRZ I WYPROMUJ SWOJE WYDARZENIE NA ŻYWO.

=

6 lekcji, które pomogą Ci zorganizować i wypromować wydarzenie – warsztat, szkolenie, spotkanie.

=

Lekcje otrzymujesz w formie video po 10-15 minut, pdf-ów oraz audio do odsłuchu. Działamy na wszystkie Twoje zmysły, abyś mogła jeszcze lepiej przyswoić wiedzę.

=

Nieoczywiste często rozwiązania, o których mogłabyś nie pomyślałaś, że warto je zastosować! Ale dobra wiadomość jest taka, że konkurencja też o nich nie wie, więc możesz być pierwsza!  

=

Podpowiemy Ci: 

 • Co jest najważniejsze, aby stworzyć swoje pierwsze wydarzenie. Pokażemy Ci, że nie ilość, a  skuteczność wyboru działań decyduje często o sukcesie, albo braku sukcesu wydarzenia.
 • Jak stworzyć nazwę, która będzie przyciągała właściwych klientów. Jednocześnie będzie promować Twoje wydarzenie i zostanie na długo w pamięci uczestników.
 • Jak możesz bezpłatnie stworzyć pierwsze logo swojej marki.
 • Jak wybrać miejsce wydarzenia. Na co zwrócić uwagę.
 • Jak bezpłatnie promować swoje wydarzenie.
 • Jak stworzyć Twoją pierwszą stroną wydarzenia i jednocześnie miejsce zbierania publiczności.
 • Jak zorganizować atrakcje twojego wydarzenia. Dodatkową wartość.
Joanna Suchocka

2. PAKIET STARTOWY TWÓRCZYNI WYDARZENIA

 • To nasze autorskie narzędzia oparte na 12 letniej wiedzy i doświadczeniu  w tworzeniu wydarzeń na żywo. To niezbędne elementy, aby ruszyć z miejsca i o niczym nie zapomnieć.

 • Check-lista, która pomoże Ci zaplanować wydarzenie i o niczym nie zapomnieć. Pamiętaj wydarzenia na żywo nie da się zatrzymać lub powtórzyć.

 • Obszerny poradnik jak korzystać z check-listy i co oznaczają poszczególne elementy w niej zawarte.

 

 • Autorski arkusz Excell do zaplanowania strategii całego wydarzenia. Począwszy od partnerów, prelegentów czy stoiska, po zespół do współpracy czy grafiki do promocji. 

 • Video w którym wyjaśniamy jak korzystać z arkusza aby działał na naszą korzyść. 
Mindset przedsiębiorczyni
Mindset przedsiębiorczyni

2. MINDSET PRZEDSIĘBIORCZYNI jak go zbudować krok po kroku.

 • Bez tego elementu nie ruszysz z wieloma działaniami. Co Cię będzie powstrzymywać? Ty sama. Możesz nie mieć odwagi iść do partnera czy sponsora, zaprosić prelegntkę do wystąpienia czy nawet przywitać gości ze sceny. Skąd to wiemy? Same to przerabiałyśmy na własnej skórze. I dopóki nie poukładałyśmy sobie wszystkiego w głowie, wiele aspektów nie było dla nas osiągalnych.

 • Otrzymasz godzinne szkolenie Mindset/Energia/Strategia – jak zaprogramować umysł na sukces. Poznasz na nim 3 składniki biznesu, które dodane w odpowiednich proporcjach działają cuda. Powiemy ci, jak je używać, aby wzmocniły Twój biznes wydarzeniowy i działały na Twoją korzyść!

 • Otrzymasz również godzinny warsztat, w którym przekazujemy konkretne wskazówki jak pracowac nad zdrowym mindsetem. Dowiesz się również co robić i jak te porady przełożyć na sukces.

 • Dostaniesz konkretne zadania i ćwiczenia czyli gotowe narzędzia do zastosowania. To nasze autorskie rozwiązania, które same stosowałyśmy i nadal stosujemy.

KIM JESTEŚMY

Joanna Suchocka
Spotkanie networkingowe

Joanna Suchocka

Mentorka przedsiębiorców. Event manager.
www.strefakobietbiznesu.pl

22 lat jest przedsiębiorczynią. Liczne porażki, ale też sukcesy, nauczyły ją, że najważniejsza jest droga do celu, determinacja, aby ją osiągnąć oraz pokora. Jej misją i motorem do działania jest wspieranie przedsiębiorców w ich działaniu.

Autorka książki “Skąd się bierze sukces w biznesie”

Od 10 lat właścicielka marki “ Strefa Kobiet Biznesu” w tym czasie w ramach tej marki stworzyła dla siebie i innych przedsiębiorców ponad 300 wydarzeń: konferencji, szkoleń, warsztatów. Flagowe wydarzenie, które tworzy w ramach swojej marki to GKI – od pasji do sukcesu, która miała 10 edycji i skupiała od 150 do 350 kobiet przedsiębiorczych. Laureatka statuetki “Diamenty Kobiecego biznesu” w 2019 roku.

Spotkanie networkingowe
Spotkanie networkingowe

Monika Wyderka-Chodak

Mentorka brandingowa. Strateg marki. Właścicielka agencji brandingowej Alltida
www.alltida.pl

Od 9 lat odkrywa i rozwija Marki Marzeń. Tworzy spójny i autentyczny wizerunek marek osobistych i biznesowych.  Pracuje z kobiecymi markami, które chcą pokazać światu swoją wyjątkowość, kobiecość i unikalne wartości, niezależnie od branży w jakiej działają. Tworzy unikalne systemy identyfikacji wizualnej oraz strony internetowe.

Autorka narzędzia “Dziennik Marki Marzeń”, który jest niezbędnym krokiem w procesie budowania autentycznej marki osobistej.

Specjalizuje się w brandingu wydarzeń. Stworzyła oprawę dla wielu wydarzeń. Największe z nich to wydarzenie marki Strefa Kobiet Biznesu „Gala Kobiecych Inspiracji – od pasji do sukcesu”, Pomorski Kongres Kobiet Biznesu czy Networking Kobiet Biznesu.

CO MÓWIĄ O NAS

REKOMENDACJE

Byłam na Gali Kobiecych Inspiracji i jako uczestniczka i jako prelegentka. Piękny, energetyczny czas, zmotywowane do zmian i rozwoju Uczestniczki!

W tym evencie świetną pracę organizatorek wydarzenia widać na każdym kroku! Organizacja, szybki kontakt, wszystko dopracowane i przemyślane.

Dziękuję za waszą pracę i za taką współpracę. Życzyłabym sobie takiej organizacji taaak dużych wydarzeń zawsze.

Anna Smolińska

Kobieta Inwestuje

Byłam prelegentką podczas Gali Kobiecych Inspiracji i mogę powiedzieć jedno, takich organizatorek ze świecą szukać!

Aktywne, sumienne, cudownie pozytywne, z ogromną werwą do działania! Dbały o każdy szczegół, o atmosferę panującą podczas wydarzenia i o to, by każdy wyszedł w pełni zadowolony.

Gdyby wszystkie kobiety były dla siebie tak życzliwe, pomocne i wspierające to gwarantuję – świat byłby dużo lepszy!

Katarzyna Ross

Po sukces na szpilkach

“Miałam przyjemność wystąpić jako prelegentka na I GALI KOBIECYCH INSPIRACJI- od pasji do sukcesu- Bardzo polecam Galę Kobiecych Inspiracji. Bo to świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów i posłuchania ciekawych biznesowych historii”.

Agata Dutkowska

Latająca Szkoła

„Miałam przyjemność występowania na różnych scenach podczas różnych wydarzeń. Zazwyczaj były to spotkania dla kobiet, konferencje biznesowe oraz motywacyjne. Galę Kobiecych Inspiracji uważam za jedno z najlepszych na których gościłam. Sekret to świetna organizacja, piękna atmosfera i piękne miejsce. Dziękuję i życzę dalszych sukcesów!”

Justyna Krawczyk

Jak być szczęśliwą kobietą

*Powyższe opinie są prezentowane przez nasze klientki i za ich zgodą.
Są zweryfikowane i pochodzą z wiadomości prywatnych oraz opinii prezentowanych w Social Mediach.