Skąd się bierze sukces w biznesie

(wersja papierowa)

Cena: 49 zł

(przesyłka gratis)

*Kupując książkę zgadzasz się na warunki Polityki prywatności.

O CZYM JEST KSIĄŻKA

To zbiór moich doświadczeń i przemyśleń na temat prowadzenia biznesu. Mam nadzieję, że będzie dla Ciebie inspiracją i drogowskazem do wytyczania swojej drogi. Kto wie, może dzięki niej, usłyszę o kolejnej kobiecie, która rozwinęła swój biznes i odniosła wielki sukces? Wszystko jest przecież możliwe…

Każda z nas jest inna i każda będzie trochę inaczej prowadzić swoją firmę. Wybierz proszę te rzeczy, które są zgodne z Tobą, które wywołują w Tobie entuzjazm i czujesz, że to jest właśnie to! To będzie właściwa droga. Uprzedzam, że nie jestem ekspertem od wszystkiego. Zdaję sobie sprawę, że na pewnych sprawach, jak np.na tworzeniu wydarzeń, bądź szukaniu dróg i możliwości rozwoju kobiecego biznesu znam się znakomicie, natomiast innych uczę się od ekspertów.

Bo wiesz, sama możesz wiele, ale po co? Ja preferuje skracanie sobie drogi w oparciu o doświadczenia innych, którzy tę drogę przeszli przede mną. I Tobie też to polecam!

 

„Nie ma złego pomysłu na biznes, jest tylko zła realizacja.”

Czego się dowiesz po przeczytaniu

^

Jak zacząć przygodę z biznesem.

^

Kiedy załatwiać formalności.

^

Jak nie tracić czasu na zbędne działania.

^

Dlaczego czasem mniej znaczy więcej.

^

Przykazania biznesu.

^

Czemu własna marka jest jak dziecko.

^

Jak współpracować, żeby nie żałować.

^

Dlaczego warto mieć strategię.

^

Dlaczego Twój biznes to Twój cyrk.

^

Dlaczego warto mieć strategię.

Rozdział pierwszy

Lubicie bajki? Ja bardzo lubię i chętnie Wam opowiem, jak bajka stała się rzeczywistością. Dlaczego warto marzyć!? A o czym marzyć? Oczywiście o własnym biznesie, bo o tym będzie przecież mowa w tej książce.
Dawno, dawno temu… A właściwie nie tak dawno, bo dokładnie 5 lat temu, całkiem zwyczajna kobieta miała marzenie. Chciała stworzyć relacyjną i bezpieczną przestrzeń dla kreatywnych i przedsiębiorczych kobiet.
Przestrzeń, w której już żadna kobieta, która otworzy swój biznes, nie będzie czuła się sama. Za to będzie mogła liczyć na wsparcie, motywację, uczyć się oraz promować
swój biznes, który wyrósł z jej marzeń i pasji. Pokazać go światu, jak najcenniejszy skarb i zbierać plony swoich działań. A skąd się wzięło takie marzenie? Od zawsze fascynowała się przedsiębiorczością i zaradnością kobiet.
Z wypiekami na twarzy oglądała sobotnie wydanie TVN,  gdzie przedstawiano ciekawe biznesy kobiet, które odniosły realny sukces. Po cichu prosiła, aby w końcu zdarzył się cud i w jej głowie również zrodził się pomysł i odpowiedź na pytanie – „co ja właściwie chciałabym robić
w życiu?”. Wstyd przyznać, ale nie wiedziała! Tak! Mając wtedy 35 lat, nie wiedziała! Co jest jej pasją i jak chciałaby się realizować. Miała już trochę biznesów, bo zawsze była tylko „na swoim”, ale zmieniała pomysły, jak rękawiczki.
Bo żaden nie był spełnieniem jej marzeń.

O AUTORCE

Jestem Kreatorką Kobiecych wydarzeń oraz Mentorką Biznesów Kobiet. Więcej o mnie na stronie:

www.strefakobietbiznesu.pl 

6 lat temu stworzyłam na Facebooku społeczność „Strefa Kobiet Biznesu”, której misją jest wspierać kreatywne i przedsiębiorcze kobiety w ich pasji oraz pomagać im wznosić biznesy na coraz wyższy poziom. W społeczności tej kobiety wzrastają, inspirują się, zdobywają wiedzę biznesową oraz nabierają wiatru w żagle. A przede wszystkim, nawiązują owocne współprace, które pomagają im wzmocnić swój biznes. 

Samej bowiem można wiele, ale w grupie podobnych sobie, można naprawdę wszystko! Karmię się pasją i twórczością kobiet. To daje mi siłę i chęć do dalszego działania. Karmię się pasją i twórczością kobiet. To daje mi siłę i chęć do dalszego działania. Pomagam tym, które już jakiś czas temu stawiały pierwsze kroki w świecie własnego biznesu, a teraz pragną go rozwijać. Z ich pasji i twórczości, powstają moje wydarzenia dla kobiet.

Jestem urodzoną optymistką, która zawsze widzi szklankę do połowy pełną i cieszy się z tego, co ma. Staram się moją pozytywną energią zarażać inne kobiety. Daje mi to mnóstwo satysfakcji i chęci do dalszego działania. Czemu wspieram akurat kobiety? A czemu nie? Kobiecie natura przydzieliła trudniejszą część rodzicielstwa- wychowanie potomstwa. Zatem skazana jest na większe trudności w drodze do samorozwoju i realizacji. Trudniej jej wyrwać się z domu i pracować, nie zaniedbując przy tym innych sfer życia. I te, które wychodzą poza schemat rodzicielki, zasługują na uznanie i wsparcie innych kobiet, które też realizują swoje marzenia!

Joanna Suchocka

RECENZJE

Obowiązkowa lektura dla każdej kobiety, która mysli poważnie o swoim biznesie! Ksiązka Joanny pokazuje co nam przeszkadza w drodze do sukcesu, jednocześnie jest kompasem i pomocną dłonią.

Agnieszka De Neve

www.cherrybeepinup.com

Joanna potrafi wspierać i łączyć różne kobiece biznesy. Ta książka daje wiedzę i prowadzi czytelnika stopniowo przez różne zagadnienia związane z rozwojem biznesu. Wskazuje narzędzia i skłania do refleksji. Dlatego czytaj, wdrażaj, doświadczaj i rozwijaj się?

Anna Smolińska

www.kobietainwestuje.pl

O sukcesie w biznesie decyduje wiele czynników. W swojej książce Asia objaśnia ten temat, pokazuje każdy etap, każde działanie mające wpływ na nasze wyniki! Polecam tę pozycję każdemu kto chce działać świadomie i rozwinąć biznes – niezależnie od branży.

Katarzyna Głąb

www.posukcesnaszpilkach.pl