DZIĘKUJEMY ZA POBRANIE CHECK-LISTY.

MAMY JESZCZE DLA CIEBIE PROPOZYCJĘ.

Jeżeli chcesz tu i teraz działać w przemyślany sposób, i tworzyć wydarzenia bez popełniania błędów

Skorzystaj z naszego PAKIETU STARTOWEGO TWÓRCZYNI WYDARZENIA!

Absolutnego niezbędnika – czyli dwóch podstawowych narzędzi, jakie same wykorzystujemy, aby stworzyć wydarzenie na żywo. Do każdego narzędzia otrzymasz wyjaśnienie, jak z niego korzystać. 

Joanna Suchocka

To autorskie narzędzia oparte na naszej wiedzy i doświadczeniu  w tworzeniu wydarzeń na żywo.

To niezbędne elementy, aby ruszyć z miejsca i o niczym nie zapomnieć.

Joanna Suchocka

CO ZAWIERA PAKIET STARTOWY TWÓRCZYNI WYDARZENIA:

 • Check-lista, która pomoże Ci zaplanować wydarzenie i o niczym nie zapomnieć. Pamiętaj! wydarzenia na żywo nie da się zatrzymać lub powtórzyć. Dlatego tak ważne jest działać według planu! Plan, to gotowe podpunkty, które pozwolą Ci się przygotować. Nie musisz już sama się zastanawiać, co krok po kroku musisz zrobić. Unikniesz błędów i zaoszczędzisz sobie stresu!

 • Poradnik, który wyjaśnia, jak korzystać z checklisty i co oznaczają poszczególne elementy w niej zawarte. Abyś wiedziała, co krok po kroku przygotować i o czym nie zapomnieć!
 • Autorski arkusz Excel do zaplanowania strategii całego wydarzenia. Począwszy od partnerów, prelegentów czy stoiska, po zespół do współpracy czy grafiki do promocji. Niech będzie Twoją inspiracją do tworzenia wspaniałego eventu! 

 • Video w którym wyjaśniamy jak korzystać z arkusza. Jak go wypełniać i jak z nim pracować. To proste, a zarazem genialne narzędzie pozwoli ci usystematyzować działania, skupić się na tym co ważne i odzyskać czas, na szukanie poszczególnych elementów.

  Doświadczenia w tworzeniu wydarzeń

  Zorganizowanych spotkań, szkoleń, warsztatów oraz konferencji

  Uczestniczek wydarzeń

  KIM JESTEŚMY

  Joanna Suchocka
  Spotkanie networkingowe

  Joanna Suchocka

  Mentorka przedsiębiorców. Event manager.
  www.strefakobietbiznesu.pl

  22 lat jest przedsiębiorczynią. Liczne porażki, ale też sukcesy, nauczyły ją, że najważniejsza jest droga do celu, determinacja, aby ją osiągnąć oraz pokora. Jej misją i motorem do działania jest wspieranie przedsiębiorców w ich działaniu.

  Autorka książki “Skąd się bierze sukces w biznesie”

  Od 10 lat właścicielka marki “ Strefa Kobiet Biznesu” w tym czasie w ramach tej marki stworzyła dla siebie i innych przedsiębiorców ponad 800 wydarzeń: konferencji, szkoleń, warsztatów. Flagowe wydarzenie, które tworzyła w ramach swojej marki to Gala Kobiecych Inspiracji – od pasji do sukcesu, która miała 10 edycji i skupiała od 150 do 350 kobiet przedsiębiorczych. 

  Kolejne to: Pomorski Kongres KObiet Biznesu oraz Networking Kobiet Biznesu.

  Laureatka statuetki “Diamenty Kobiecego biznesu” w 2019 roku.

  Spotkanie networkingowe
  Spotkanie networkingowe

  Monika Wyderka-Chodak

  Mentorka brandingowa. Strateg marki. Właścicielka agencji brandingowej Alltida
  www.alltida.pl

  Od 9 lat odkrywa i rozwija Marki Marzeń. Tworzy spójny i autentyczny wizerunek marek osobistych i biznesowych.  Pracuje z kobiecymi markami, które chcą pokazać światu swoją wyjątkowość, kobiecość i unikalne wartości, niezależnie od branży w jakiej działają. Tworzy unikalne systemy identyfikacji wizualnej oraz strony internetowe.

  Autorka narzędzia “Dziennik Marki Marzeń”, który jest niezbędnym krokiem w procesie budowania autentycznej marki osobistej.

  Specjalizuje się w brandingu wydarzeń. Stworzyła oprawę dla wielu wydarzeń. Największe z nich to wydarzenie marki Strefa Kobiet Biznesu: Gala Kobiecych Inspiracji – od pasji do sukcesu”, Pomorski Kongres Kobiet Biznesu, Networking Kobiet Biznesu

  CO MÓWIĄ O NAS

  Rekomendacje

  Byłam na Gali Kobiecych Inspiracji i jako uczestniczka i jako prelegentka. Piękny, energetyczny czas, zmotywowane do zmian i rozwoju Uczestniczki!

  W tym evencie świetną pracę organizatorek wydarzenia widać na każdym kroku! Organizacja, szybki kontakt, wszystko dopracowane i przemyślane.

  Dziękuję Wam za waszą pracę i za taką współpracę. Życzyłabym sobie takiej organizacji taaak dużych wydarzeń zawsze.

  Anna Smolińska

  Kobieta Inwestuje

  Byłam prelegentką podczas Gali Kobiecych Inspiracji i mogę powiedzieć jedno, takich organizatorek ze świecą szukać!

  Aktywne sumienne, cudownie pozytywne, z ogromną werwą do działania! Dbały o każdy szczegół, o atmosferę panującą podczas wydarzenia i o to, by każdy wyszedł w pełni zadowolony.

  Gdyby wszystkie kobiety były dla siebie tak życzliwe, pomocne i wspierające to gwarantuję - świat byłby dużo lepszy!

  Katarzyna Ross

  Po sukces na szpilkach

  *Powyższe opinie są prezentowane przez nasze klientki i za ich zgodą.
  Są zweryfikowane i pochodzą z wiadomości prywatnych oraz opinii prezentowanych w Social Mediach.