indywidualna kreacja biznesu

TO INDYWIDUALNA STRATEGIA rozwoju i promocji Twojej marki.

4 TYGODNIE INTENSYWNEJ PRACY, KTÓRA ODMIENI ZAUWAŻALNIE TWÓJ BIZNES.

Masz pytania odnośnie programu?

Umów się na niezobowiązującą 20 minutową rozmowę.

Mój mail: joanna@strefakobietbiznesu.pl 

 

Pomagam kobietom

wznosić swoje biznesy na wyższy poziom

Pomagam kobietom wznosić swoje biznesy na coraz wyższy poziom. Zauważyłam, że dużo jest miejsc w sieci oraz instytucji, które pomagają firmom na samym starcie. Natomiast, jak już firma powstanie, działa kilka lat, to dalej potrzebuje rozwiązań, aby nie utknąć, a przez to stracić zapał do działania.

Na każdym etapie działań biznesowych bowiem, borykamy się z różnymi  problemami. Ale na każdym poziomie są one inne, coraz trudniejsze i warto wiedzieć, jak je rozwiązać, aby firma pięknie wzrastała.

I ja to właśnie robię! Pomagam kobietom przedsiębiorczym, które mają swoją firmę 1, 2, 5, 10 lat albo dłużej, ale czują, że firma, choć ma już realne rezultaty finansowe, utknęła i nie wzrasta dalej…

Jeśli szukasz wsparcia w prowadzeniu swojego biznesu to polecam współpracę z Joasią Suchocką. Z każdego spotkania z nią wychodzę zawsze z pozytywną energią, masą ciekawych informacji i inspiracji. Gorąco polecam!

Agnieszka Jaskólska

Dieta Cambridge

Joanna Suchocka to kobieta, która żyje pasją pomagania innym kobietom w rozwijaniu ich biznesów. Polecam Asię wszystkim Paniom, które chcą trafić w ręce specjalisty troszczącego się o rozwój marki osobistej. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że Asia nigdy nie spuszcza z tonu i jest jak petarda, zawsze gotowa do wsparcia na drodze do sukcesu!

Agnieszka Baranowska

Trener mentalny

Organizacja wydarzenia na kilkaset uczestników? Dla Asi to żaden problem! Byłam prelegentką podczas jej flagowego projektu – Gali Kobiecych Inspiracji i mogę powiedzieć jedno, takiej organizatorki ze świecą szukać!
Aktywna, sumienna, cudownie pozytywna, z ogromną werwą do działania! Dbała o każdy szczegół, o atmosferę panującą podczas wydarzenia i o to, by każdy wyszedł w pełni zadowolony. Gdyby wszystkie kobiety były dla siebie tak życzliwe, pomocne i wspierające to gwarantuję – świat byłby dużo lepszy!
Katarzyna Głąb

Po sukces na szpilkach

Indywidualna kreacja biznesu jest dla ciebie jeśli:

 

Czujesz w środku, że masz potencjał i możesz go wykorzystać dzięki nowym rozwiązaniom, zarówno online, jak i offline, ale nie wiesz, które wybrać i  jak to zrobić.

Do tej pory mocno pracowałaś w swojej firmie, nie mając czasu na śledzenie nowoczesnych możliwości rozwoju. Teraz chcą je poznać, aby konkurencja Cię nie wyprzedzała!

Śledzisz trendy biznesowe, korzystasz ze szkoleń biznesowych, ale nie potrafisz samodzielnie wybrać, co będzie spójne z Twoim biznesem i które działania będą najefektywniejsze.

Potrzebują wsparcia i motywacji do działania, bo doskwiera Ci samotność w biznesie! Potrzebują porozmawiać z kimś o swoich pomysłach, dostać poradę oraz zrobić burzę mózgów z kobietą, która rozumie potrzeby branży biznesowej. 

Nie masz czasu na samodzielne dopasowywanie najskuteczniejszych działań do Twojej branży. Wolisz, aby ktoś Ci to zdjął z głowy. Wyszukał najskuteczniejszych form promocji i rozwoju, abyś Ty spokojnie się mogła zająć pracą, oszczędzić czas oraz pieniądze, które być może zmarnujesz na kiepskie wybory. 

Nie masz cierpliwości na długie godziny samodzielnej nauki, którą i tak trudno przełożyć potem na działania. Po to masz firmę, aby oddelegowywać te rzeczy, które nie są Twoją mocną stroną. W ten sposób szybko i skutecznie rozwijasz i skalujesz swój biznes!

jak wyglada praca ze mną podczas programu

  • Moja usługa obejmuje poszukiwanie dróg i możliwości rozwoju i promocji Twojej marki. Skracam Ci czas, porządkuje chaos w głowie i umożliwiam spokojne i zgodne z Tobą działanie. Które na pewno doprowadzi Cię do sukcesu!
  • Tak, jak mechanik przegląda auto, tak ja przeglądam zasoby Twojej firmy. Sprawdzam co działa, a co się psuje i trzeba zwyczajnie już usunąć. Mam super moc ogarniania chaosu w biznesie. Porządkuje go i przekuwam na solidną strategię działania.
  • Następnie na podstawie zebranych informacji układam Ci Indywidualny Plan Działania. Skrojony na miarę Twojego Biznesu. Podsuwam pomysły rozwoju i promocji na najbliższe miesiące.
  • Po zakończeniu, otrzymasz moje zaufane kontakty biznesowe. Jak już określimy nowy plan, wskażę Ci osoby, którym możesz zaufać i wspólnie z nimi realizować strategię stworzonego planu. Nie znam się na wszystkim, ale znam świetnych i zaufanych ekspertów, którzy mogą ci pomóc w biznesowych dylematach. Dzięki temu oszczędzam Ci czas i pieniądze, które musiałabyś poświęcić na zdobywanie tych informacji na własną rękę!

Jak wygląda praca podczas programu

Zajmujemy się najważniejszymi obszarami Twojej Marki.

Na bazie wieloletniego doświadczenia wiem, że właśnie te, które przygotowałam są najbardziej istotne.

Ich przerobienie, przekłada się na późniejszy rozwój i udaną promocję Twojej marki. 

Przed spotkaniem, w dwóch pierwszych etapach, dostajesz ode mnie zestaw

2 pierwsze etapy wymagają Twojej wzmożonej pracy.

Kolejne dwa, to omówienie Twojej pracy i wybranie rzeczy, które są najbardziej dopasowane do Ciebie i Twojego biznesu i stworzenie z nich strategii działania.

Spotkanie na żywo trwa 60 minut,

bo tyle wystarczy, aby skupić się na omówieniu przygotowanych tematów. Każda z nas, ma dodatkowo pracę do wykonania przed spotkaniem. Widzimy się 1x w tygodniu. Na spotkaniu: 

-Omawiamy Twoje odpowiedzi,

-Podsuwam Ci dodatkowe rozwiązania,

-Dostajesz podsumowanie pisemne,

-Otrzymujesz zadania do kolejnego spotkania. ( W 2 pierwszych etapach)

 

etapy naszej pracy

strategia biznesu