AKADEMIA

KOBIETY TWORZĄ WYDARZENIA

Tworzymy dla Ciebie społeczność przedsiębiorczych kobiet, które chcą wspólnie rozwijać się, motywować i wspierać, aby tworzyć wydarzenia na żywo. 

W AKADEMII nie ma miejsca na „samotność w biznesie”. Tutaj zawsze znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie.

To miejsce jest dla Ciebie jeżeli:

 • chcesz dalej rozwijać swój biznes wydarzeniowy, ale nie znalazłaś w sieci miejsca oraz osób,  które by Ci w tym pomogły.
 • marzysz o tym, aby Twój świeży projekt eventu wszedł na wyższy poziom. Ale nie wiesz jak tego dokonąć.
 • a może dopiero myślisz o takim biznesie i chcesz sprawdzić czy to rzeczywiście jest dla Ciebie.

DOŁĄCZAJĄC DO NAS OTRZYMASZ:

=

Dostęp do specjalnej platformy szkoleniowej on-line na której będą się pojawiać wszystkie materiały  będące wynikiem naszego doświadczenia przerobionego na własnej skórze.

=

Już teraz w Akademii możesz skorzystać z gotowych materiałów: nagrań z konferencji na żywo Kobiety Tworzą Wydarzenia oraz 30 szkoleń jako wstęp do biznesu wydarzeniowego.

=

Od 15 listopada co tydzień w Akademii będzie pojawiać się nowe nagranie odkrywające tajniki tworzenia wydarzeń.

=

Każdego dnia będziesz mogła zadać nam oraz innym uczestniczkom pytanie na specjalnej grupie. Czyli masz dostęp do ekskluzywnych konsultacji online. 

=

Poznasz inne przedsiębiorcze kobiety, którym tworzenie wydarzeń jest bliskie. Nawiążesz relacje, które zmienią Twoje życie. Bo nie ma to jak druga kobieta, która doświadcza tych samych wyzwań i rozumie Cię bez słów.

=

Wspólna praca. Czyli „kopniak do działania” od osób, które Ci dobrze życzą. Tutaj nie ma konkurencji, tutaj jest wzajemne uzupełnianie się. Pokażemy Ci to czarno na białym.

=

Raz w miesiącu będą odbywać się spotkania online Q&A na żywo. Czyli możesz zadać nam pytanie na które odpowiemy.

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ

W RAMACH KLUBU NA NAJBLIŻSZE MIESIĄCE

POZNAJMY SIĘ!!!

Joanna i Monika. Jedna ogień, druga woda. Poznałyśmy się 8 lat temu i poczułyśmy, że jesteśmy „bratnimi duszami”.

Chociaż każda z nas jest inna, rozumiemy się bez słów i uzupełniamy kompetentacjami. To daje nam niesamowitą siłę w realizacji naszych planów.

Zrealizowałyśmy razem wiele wydarzeń na żywo. Co było po drodze? Oczywiście wzloty i upadki. Euforia i spazmatyczny płacz. Ale doświdczenie jakie zdobyłyśmy w tym czasie jest bezcenne.

Poznałyśmy również smak pracy w pojedynkę.

Ale zawsze miałyśmy siebie obok, jako wsparcie, pomoc i motywacja.

I to jest jedno z kluczowych naszych odkryć. W samotności, nie osiągniesz sukcesu w realizacji eventów i nie zasmakujesz sukcesu.

Sukces w biznesie, jest składową wielu czynników.

Po pierwsze przygotowania mentalnego,  po drugie odwagi, po trzecie wiedzy i strategii. Ale najważniejsze – sprzyjających ludzi obok.

No fajnie! Ale ile czasu potrzeba na to wszystko? Na dotarcie do odpowiedniej wiedzy i ekspertów? Na przyswojenie tego? No i jak tu teraz jeszcze znaleźć sprzyjających ludzi?

 

Klub Kobieta i Biznes - bez lukru
Kobieta i biznes bez lukru

Czy starczy sił i motywacji, aby tę długą i żmudną drogę wydarzeniowca przejść? I wówczas zrodził się pomysł stworzenia miejsca, które spełnia wszystkie te kryteria.


CZY CHCESZ TU I TERAZ:

=

Działać pomimo niesprzyjających warunków i głosów w głowie, że się nie da?

=

Zbudować solidne podstawy swojego biznesu oparte na Twoich wewnętrznych zdolnościach?

=

Nauczyć się korzystać z różnych narzędzi, mimo że do technicznego guru jeszcze Ci daleko?

=

Stworzyć swoją własną strategię działania, którą poczujesz całym sercem i wreszcie pokonasz swój strach ?

=

Poczuć, że obok jest ktoś kto Cię rozumie i wie jak rozwiązać różne kwestie bo przeszedł już tą ściężkę.

=

Nie bać się mieć DUŻE marzenia i sięgać po nie? 

=

Pokazać się światu i mieć w nosie co inni pomyślą?

ZATEM TRAFIŁAŚ NA ODPOWIEDNIE MIEJSCE I BABKI, KTÓRE Z NIEJEDNEGO KOTŁA JADŁY (chyba tak to było).

JAK WYGLĄDA PLATFORMA AKADEMII OD ŚRODKA???

Z filmu dowiesz się:

 • jak wygląda Platforma od środka
 • jakie szkolenia znajdziesz od razu po zalogowaniu
 • jak z niej korzystać

Jak stać się KREATORKĄ WYDARZEŃ???

=

Aby stać się KREATORKĄ WYDARZEŃ, taką prawdziwą z krwi i kości, musisz dużo wiedzieć. Nie wystarczy tylko marzyć i mentalnie się przygotować.

=

Musisz też zacząć działać, mając dobrą strategię. Musisz znać się na wielu kwestiach na przykład marketingu wydarzeń, sprzedaży biletów, zdobywaniu partnerów czy też ogarnianiu finansów. Ale najważniejsze wiedzeć, czego się uczyć i od kogo.

=

Pomożemy Ci ogarnąć chaos i wszystko poukładać w jedną całość.

W NASZEJ AKADEMII:

OGARNIESZ SWÓJ CHAOS W GŁOWIE,

LĘK PRZESTANIE CIĘ POWSTRZYMYWAĆ PRZED DZIAŁANIEM

ZNAJDZIESZ W KOŃCU WIEDZĘ POTRZEBNĄ DO ROZWOJU SWOICH WYDARZEŃ,

OSZCZĘDZISZ CZAS, KTÓRY MUSIAŁABYŚ PRZEZNACZYĆ NA TESTOWANIE RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ, ZANIM ZNALAZŁABYŚ NAJLEPSZE.

AKADEMIA JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

 • tworzysz wydarzenia na żywo i chce się dalej rozwijać w tym zakresie, ale nie znalezłaś miejsca i osób od których mogłabyś się uczyć

 • masz pomysł na biznes wydarzeniowy, ale nie wiesz od czego zacząć,

 • rozpoczęłaś już swoją przygodę z eventami, ale czujesz że dalej błądzisz we mgle i nic nie widzie po Twojej myśli

 • chcesz sprawdzić czy tworzenie wydarzeń na żywo jest dla Ciebie, a zamiast od razu inwestować czas i pieniadze, chcesz najpierw poznać temat.

AKADEMIA NIE JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

 

 • prowadzisz biznes wydarzeniowy z sukcesem,

 • osiągasz zyski o jakich zawsze marzyłaś,

 • masz wypracowaną solidną strategię działania i realizujesz ją konsekwentnie krok po kroku,

 • jesteś „marketingową królową”  i każde Twoje działanie w tym zakresie kończy się sukcesem,

 

 • jesteś „techniczną wymiataczką” i znasz wszystkie rozwiązania, które  nie tylko ułatwiają Twoją pracę, ale też oszczędzają Twój cenny czas. 

  KTO TWORZY PLATFORMĘ?

  Monika Wyderka-Chodak Alltida
  www.alltida.pl

  Strateg Brandingu Wydarzeń

  11 lat zdobywałam doświadczenie pracując w korporacji w dziale marketingu. Brałam udział w licznych projektach i naprawdę miło wpominam ten czas.

  Ale przyszedł mement w którym poczułam, że czas na zmiany. Czas na pójście własną drogą jako samodzielna przedsiębiorczyni. Oczywiście były wzloty i upadki, wiele nauki i poszukiwań swojej niszy.

  I tak powstała moja agencja Alltida zajmująca się brandingiem kobiecych marek.

  Ale to okazało się być dla mnie za mało. Gdy poznałam Asię poczułam, że branding wydarzeń „kręci mnie równie mocno” i tutaj również chcę się rozwijać.

  Dlatego od 8 lat tworzę oprawę wizualną oraz całe techniczne zaplecze dla wielu wydarzeń. Największe z nich to  Gala Kobiecych Inspiracji – od pasji do sukcesu, Pomorski Kongres Kobiet Biznesu, Networking Kobiet Biznesu.

  Jestem rónież autorką potężnego narzędzia “Dziennik Marki Marzeń”, który jest niezbędnym krokiem w procesie budowania autentycznej marki osobistej.

  Joanna Suchocka –  Strefa Kobiet Biznesu
  www.strefakobietbiznesu.pl

  Kreatorka Kobiecych Wydarzeń

  20 lat jest przedsiębiorczynią. Liczne porażki, ale też sukcesy, nauczyły ją, że najważniejsza jest droga do celu, determinacja, aby ją osiągnąć oraz pokora. Jej misją i motorem do działania jest wspieranie przedsiębiorców w ich działaniu.

  Autorka książki “Skąd się bierze sukces w biznesie”

  Laureatka statuetki “Diamenty Kobiecego biznesu” w 2019 roku.

  Od 9 lat jestem właścicielką marki “ Strefa Kobiet Biznesu “, w której  tworzę wydarzenia dla kobiet przedsiębiorczych oraz  uczę klientów, jak budować i promować własne. Spotkania, wieczory autorskie, konferencje, warsztaty oraz szkolenia. 

  W ciągu 12 lat zorganizowałam, bądź współorganizowałam ponad 700 spotkań, szkoleń, warsztatów oraz konferencji, w których uczestniczyło ponad 10.000 tysIęcy przedsiębiorczych kobiet! Stąd mam pewność, że jestem skuteczna i mogę tego nauczyć również Ciebie! 

  Tworzę wydarzenia dla kobiet przedsiębiorczych, aby  mogły się spotykać oraz budować relacje biznesowe, a dzięki współpracy ze sobą, wznosić biznesy na wyższy poziom. Na eventach, które dla nich organizuje, wskazuje ekspertów, od których warto się uczyć, daję morze inspiracji oraz motywacji do działania.

  Wykupując dostęp do Akademii otzrymasz jako BONUS:

  skąd się bierze sukces w biznesie

  WARTOŚĆ: 69 ZŁ

  EBOOK – SKĄD SIĘ BIERZE SUKCES W BIZNESIE:

  • To zbiór doświadczeń i przemyśleń na temat prowadzenia biznesu. Mam nadzieję, że będzie dla Ciebie inspiracją i drogowskazem do wytyczania swojej drogi. Kto wie, może dzięki niej, usłyszę o kolejnej kobiecie, która rozwinęła swój biznes i odniosła wielki sukces? Wszystko jest przecież możliwe…
  • Każda z nas jest inna i każda będzie trochę inaczej prowadzić swoją firmę. Wybierz proszę te rzeczy, które są zgodne z Tobą, które wywołują w Tobie entuzjazm i czujesz, że to jest właśnie to! To będzie właściwa droga. Uprzedzam, że nie jestem ekspertem od wszystkiego. Zdaję sobie sprawę, że na pewnych sprawach, jak np.na tworzeniu wydarzeń, bądź szukaniu dróg i możliwości rozwoju kobiecego biznesu znam się znakomicie, natomiast innych uczę się od ekspertów.
  • Bo wiesz, sama możesz wiele, ale po co? Ja preferuje skracanie sobie drogi w oparciu o doświadczenia innych, którzy tę drogę przeszli przede mną. I Tobie też to polecam!

  Joanna Suchocka

   dziennik marki marzeń

   WARTOŚĆ: 69 ZŁ

   WORKBOOK – DZIENNIK MARKI MARZEŃ:

   • To narzędzie, które odkryje co tkwi głęboko w Twoim wnętrzu. Pozwoli Ci zbadać dogłębnie swoje preferencje i możliwości.
   • Jest niezbędnym krokiem w procesie budowania autentycznej marki. Marki płynącej z Twojego wnętrza. Marki z której będziesz dumna i która będzie Cię prowadzić do wymarzonego sukcesu.
   • Dziennik pozwala odpowiedzieć na wiele nurtujących Cię pytań. W procesie głębokiego skupienia odpowiedasz na pytania, a następnie na ich podstawie wyciągasz wnioski, które pozwola Ci zbudować strategię Twojej marki.
   • Pomaga również uporządkować myśli i znaleźć właściwą drogę. Pomaga dokładnie określić co powinnaś robić i w jaki sposób, bez narzucania rozwiązań z zewnątrz, które kompletnie do Ciebie nie pasują.

   Monika Wyderka-Chodak

    Joanna to profesjonalizm w najlepszym wydaniu. Miałam przyjemność uczestniczyć w organizowanych przez nią wydarzeniach, zarówno jako uczestnik jak i prelegent i zawsze czułam się zaaopiekowana i doinformowana. Każde z tych wydarzeń było niezwykle inspirujące i treściwe, dzięki doskonale dobranym ekspertom.
    Serdecznie polecam zarówno współpracę z Agencją jak i uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych przez SKB.

    Agnieszka De Neve

    www.beeretro.pl

    Jeśli szukasz wsparcia w prowadzeniu swojego biznesu to polecam współpracę z Joasią. Z każdego spotkania wychodzę zawsze z pozytywną energią, masą ciekawych informacji i inspiracji. Oprócz tego podczas Gali Kobiecych Biznesów mam możliwość pozyskania wielu ciekawych kontaktów biznesowych. Także gorąco polecam!

    Agnieszka Jaskólska

    www.agnieszkajaskolska.pl

    Joanna to kobieta, która żyje pasją pomagania innym kobietom w rozwijaniu ich biznesów. Polecam Asię wszystkim Paniom, które chcą trafić w ręcę specjalisty troszczącego się o rozwój marki osobistej. Znamy się z Asią od dobrych kilku lat i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że Asia nigdy nie spuszcza z tonu i jest jak petarda, zawsze gotowa do wsparcia na drodze do sukcesu.

    Agnieszka Baranowska

    www.akademiarozwojumentalnego.pl

    Serdecznie polecam udział w programie Moniki, zarówno kobietom dopiero rozpoczynającym swoją działalność i poszukującym swojej biznesowej drogi, jak również biznesmenkom z dłuższym stażem, które chcą wznieść swoje firmy na wyższy level lub poszukują nowych rozwiązań biznesowych. Udział w programie uświadomił mi, że budowanie marki marzeń to wsłuchiwanie się nie tylko w potrzeby klienta, ale przede wszystkim w swoje własne. Wiem w jaki sposób świadomie i profesjonalnie kreować wizerunek swojej marki oraz jakie działania podejmować aby budować jej pozycję na rynku i osiągać swoje cele biznesowe w zgodzie z samą sobą. Co ważne, choć praca na wartościach i przekonaniach bywa wymagająca, cały proces realizacji programu przebiega w pełnej dobrej energii, inspirującej atmosferze, a szybkie efekty są dowodem na to, że to naprawdę dobrze zainwestowany czas.

    Karolina Wojtas

    www.krealine.pl

    Monika to perfekcja i dbałość o szczegóły w każdym calu! Zapobiegliwa, dokładnie nadzorująca cały proces, a dodatkowo przesympatyczna. Cały czas z uśmiechem na ustach!
    Jeśli szukasz sumiennej, pomocnej i życzliwej osoby to zdecydowanie polecam Ci współpracę z Moniką!
    Katarzyna Ross

    www.posukcesnaszpilkach.pl

    Monika to ciepła, konkretna, kobieca i zdecydowana osoba. Świetna we współpracy…zawsze na czas, zawsze słowna, zawsze szczera i uczciwa. Stąpająca mocno po ziemi i potrafiąca zabrać w przestworza marzeń. Pełna inspiracji, skarbnica wiedzy. Niezawodna partnerka we współpracy, kompetentna, dobrze zorganizowana. Polecam, bo to dobra i autentyczna Marka.

    Małgorzata Gąska

    www.fabrykasiebie.pl

    WYBIERZ SWÓJ PAKIET

    PROMOCJA CENOWA

    TYLKO DO 22 LISTOPADA

    SEKCJA PYTAŃ I ODPOWIEDZI

    Z jakich materiałów będę mogła skorzystać dołączając do AKADEMII

    Dołączając do AKADEMII otrzymujesz natychmiastowy dostęp do 30 szkoleń (wstęp do biznesu wydarzeniowego) na specjalnej platformie kursowej. 

    Jak często będą pojawiać się nowe materiały na platformie kursowej?

    Począwszy od 15 listopada co tydzień pojawi się nowy materiał na platformie.

    Jakie materiały są już dostępne na Platformie?

    Na Platformie obecnie jest już 30 szkoleń w zakładce wstęp do biznesu wydarzeniowego oraz nagrania z konferencji Kobiety Tworzą Wydarzenia.

    Jak dokonać opłaty za Platformę?

    Klikając w podany link przechodzisz do płatności. Masz do wyboru opcję płatności za pół roku lub 3 miesiące – wówczas rozbisz przelew elektroniczny lub płatność blikiem. 

    Co powinnam zrobić jeśli po zakupie nie mam automatycznego dostępu do platformy kursowej?

    Jeżeli po zakupie, nie otrzymasz automatycznie dostępu do wszystkich materiałów na Platformie, proszę napisz od razu maila na adres kontakt@strefakobietbiznesu.pl

    Gdzie mogę zgłaszać ewentualne problemy?

    Wszystkie pytania i problemy prosimy kierować na adres kontakt@strefakobietbizesu.pl

    MASZ DODATKOWE PYTANIA?

    ŚMIAŁO NAPISZ.

    Zgoda

    13 + 5 =

    DO ZOBACZENIA W AKADEMII

    DOŁĄCZ JUŻ DZISIAJ

    RAZEM ZBUDUJEMY TWÓJ BIZNES WYDARZENIOWY