Już za chwilę jedno z najdłuższych i chyba najbardziej wyczekiwanych świąt – Boże Narodzenie. W tym czasie odpoczywamy, zajadamy smakołyki, ale przede wszystkim mamy czas dla naszych bliskich. Wspólnie spędzamy te chwile i obdarowujemy się prezentami.

Czy Ty też tak jak my zawsze zastanawiasz się jaki prezent kupić, aby sprawić bliskiej osobie przyjemność? Aby poczuła się wyjątkowa i aby rzeczywiście cieszyła się z tego co otrzymała?

Często niestety nie trafiamy z naszymi wyborami. A bo nie mieliśmy czasu, żeby przemyśleć zakup, a to wydawało nam się, że taka rzecz będzie użyteczna. A to sami coś lubimy i wydaje nam się, że ta druga osoba też to polubi.

Jeżli znajdujesz się w tej grupie osób, to mamy dla Ciebie mega rozwiązanie. Coś wyjątkowego i nietuzinkowego. A wszystko dostępne w jednym miejscu.

 

Galeria55 – www.galeria55.com.pl

Dekoracje do domu, szkło i porcelana, zapachy, elementy marynistyczne  

 

Możesz kupić on-line, albo jeżeli wolisz dotknąć i poczuć zapach, udać się do sklepów stacjonarnych do:

Galeria Szperk (Pogórze/Kosakowo)
Centrum Handlowe Riviera – Gdynia Centrum

 

 

 

Trendy w dekoracjach na święta

Jeżeli nadal zastanawiasz się jakie tredny bożonarodzeniowe królują  w tym roku, to koniecznie przyjdż do sklepów stacjonarnych Galerii55 i zobacz sama. Na pewno wybierzesz coś dla siebie.

W tym roku króluje przepych oraz kolor czerwony.

 

 

 

Coś dla zmyłu powonienia i wzroku

Jeżeli interesują Cię prezenty nietuzinkowe, to na pewno zachwycą Twoje oczy i zmysły świece marki JodyLo.

Są one w 100% robione ręcznie. Od projektu do przyjemności zapalenia świece przebywają daleką drogę. Dzięki temu uzyskują wyjątkowość przełamując standardowe trendy.

Zapach każdej świecy to jak wybranie się w podróż kierowaną zapachem ogarniającym powoli cały dom. Zaczynając od szkła, które jest ręcznie formowane. Następnie wazy są napełniane ręcznie, mieszanką wosków mineralnych wysokiej jakości z perfumami specjalnie przygotowanymi przez perfumiarzy z południa Francji.

Perfumy to naturalne ekstrakty pochodzenia roślinnego. W przypadku ambry i piżma są to perfumy syntetyczne, aby nie zabijać zwierząt.

Produkcja świec odbywa się zgodnie z poszanowaniem środowiska naturalnego, przy użyciu tylko ekologicznych produktów. Świece są zalewane w trzech a nawet czterech etapach, aby końcowy efekt był jak najbardziej luksusowy, tj. powierzchnia plaska, welurowa.

Świece Jody LO to rękodzieło artystyczne, elementy dekoracji o nowatorskim wyglądzie, które doskonale pasują do aktualnych wnętrz. Zobacz sama poniżej.

Więcej zobaczysz na stronie firmy www.jodylo.com.pl/

 

 

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.