sos kobiecych biznesów

To ekskluzywny program dla ekspertek biznesu, które chcą wspólnie z nami i innymi ekspertami wznieść swój biznes na wyższy poziom!

Tworzą go wspólnie dwie marki: Strefa Kobiet Biznesu i Alltida. Czyli dwie przedsiębiorcze kobiety.

Program sos kobiecych biznesów to:

 

Po pierwsze

To prestiżowy program promujący Ciebie i Twoje działania. Skierowany do ekspertek biznesu, które chcą wspólnie z nami i innymi ekspertkami, wznieść swój biznes na wyższy poziom!

Skończy się wreszcie Twój problem chaosu i braku koncepcji na promocję swojego biznesu.  

Po drugie

Teraz nie będziesz już sama! Masz w nas i całej grupie podobnych sobie kobiet sparing-partnera, który Cię zmotywuje,  będzie wspierał oraz wzywał do działania w chwilach zwątpienia.

W programie jest tylko jeden ekspert z danej branży, co gwarantuje Ci wyłączność polecania Twoich usług czy produktów!

Po trzecie

Udział w naszym programie może wspomóc rozwój Twojej firmy. Wspiera bowiem promocję Twojego Biznesu, daje Ci solidne fundamenty oraz strategię, dzięki której w końcu osiągniesz swój cel! Twoja marka musi dać się poznać odbiorcom, jako ekspert w swojej dziedzinie. 

A jedyna opcja, aby to osiągnąć to działanie małymi krokami. Możesz zdziałać naprawdę dużo, tylko wykorzystaj szansę, aby zaistnieć!

Po czwarte

Usługa “consierge”. Zyskasz wartościowe kontakty biznesowe, dzięki spotkaniom społeczności SKB. Są to spotkania, w których uczestniczą ekspertki SOS i społeczność Strefy Kobiet Biznesu, czyli kobiety prowadzące swoje firmy.

Zyskujesz dodatkowo bazę klientów. Społeczność „Strefy Kobiet Biznesu” nieustannie się powiększa! Obecnie to ponad 8 tys kobiet na różnych kanałach.

Działanie może nie dać szczęścia, ale nie ma szczęścia bez podjęcia działania.

William James

Serdecznie polecam udział w programie zarówno kobietom dopiero rozpoczynającym swoją działalność i poszukującym swojej biznesowej drogi, jak również biznesmenkom z dłuższym stażem, które chcą wznieść swoje firmy na wyższy level lub poszukują nowych rozwiązań biznesowych. Wiem teraz  w jaki sposób świadomie i profesjonalnie budoować swoją markę oraz jakie działania podejmować aby wzmacnieć jej pozycję na rynku i osiągać swoje cele biznesowe. 

Karolina Wojas

Krealine

SOS Kobiecych Biznesów pozwoliło mi na szersze przedstawienie oferty. Moja działalność, jest profesjonalnie promowana. Chętnie dołączę do kolejnej edycji.

Katarzyna Dolak-Mazurek

DolakCoach

Udział w projekcie SOS Kobiecych Biznesów dało mi dużo: nowe kontakty, dzięki, którym brałam udział w ciekawych projektach, na moim fanpage’u pojawili się nowi, zaangażowani fani. Niektórzy dowiedzieli się o moim istnieniu i mogli zobaczyć czym się zajmuję. Otrzymałam również kilka interesujących propozycji współpracy. Uważam, ze projekt jest strzałem w 10 zwłaszcza dla osób rozpoczynających działalność, potrzebujących promocji, choć nie tylko. Polecam!

Agnieszka Bruska

Social Media Mixer

Dzięki programowi, zyskałam nowych klientów i większą rozpoznawalność marki. Dostałam nowe zlecenia, a moje zdjęcia zostały zauważone przez klientki Strefy Kobiet Biznesu. Polecam udział w programie osobom, które chcą, aby ich marka zyskała większe grono potencjalnych klientek.

Anna Kędziora (Żurawka)

Anna Żurawka Photography