POMORSKI KONGRES

KOBIET BIZNESU

Przedsiębiorczyni dzisiaj, liderka rynku jutro!

16 maja 2023 godz. godz 18:00 -22:00
Radisson Blu Hotel, Sopot

MECENAS KONGRESU

Porsche

Organizator

Strefa Kobiet Biznesu

16 Maja 2023

od 18:00 do 22:00

Czas

Organizator

POMORSKI KONGRES KOBIET BIZNESU

JUŻ ZA

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

PRAKTYKA CZYNI MISTRZA

Co jednak jeśli mistrz funkcjonuje w czasach,
w których nie istnieje już pojęcie monopolu na rynku,
a do tego trafia na najwyższą od 26 lat inflację?

Prawdą jest jednak, że najlepsi w swoim fachu przedsiębiorcy szukają: 

OPTYMALIZACJI KOSZTÓW
NOWOCZESNYCH ROZWIĄZAŃ BIZNESOWYCH
SKUTECZNYCH FORM REKLAMY
EFEKTYWNEGO PR-U
KLIENTÓW
WARTOŚCIOWYCH RELACJI
kongres
kongres

Inflacja dotyka pośrednio i bezpośrednio każdego przedsiębiorcę.

Rosnące ceny surowców, energii i materiałów bezpośrednio przekładają się na wyniki finansowe przedsiębiorców i zmuszają ich do aktualizowania swoich polityk cenowych.

Inflacja istotnie utrudnia ponadto planowanie i budżetowanie, co rodzi dodatkowe ryzyko i naraża przedsiębiorców na potencjalne straty.

Polskim biznesom nie sprzyja również pokolenie „Z” zwane też pokoleniem „płatków śniegu”. Delikatni, młodzi, wyjątkowi. W praktyce oznacza to nic innego jak coraz to większe problemy z pracownikami. Dziś podwładnemu nie wystarcza godna wypłata – potrzebna jest szeroka gama benefitów, warsztaty z motywacji i opieka psychologa.

A to tylko nieliczne problemy z którymi dziś spotykają się przedsiębiorcy.

Wieloletnie doświadczenie oraz niesprzyjające przedsiębiorcom czasy, skłoniły Nas do podjęcia inicjatywy, która ma na celu wsparcie przedsiębiorców w ich rozwoju, edukacji, pozyskiwaniu klientów i kontrahentów.

Dlatego właśnie już 16 maja w sopockim Radisson Blu Hotel odbędzie się pierwsza edycja Pomorskiego Kongresu Kobiet Biznesu!

FORMUŁA KONGRESU

AGENDA WYDARZENIA

18.00 – 18.15  Powitanie uczestniczek przez organizatorki.

18.15 – 18.30  Przedstawienie mecenasa wydarzenia, markę PORSCHE. 

18.20 – 18.50  Panel I  TEMAT: “ Mentalność Przedsiębiorcy kontra sukces przedsiębiorstwa” 

JOANNA SUCHOCKA

JOANNA SUCHOCKA

PROWADZĄCA

Organizatorka wydarzenia, mentorka biznesów kobiet.

Jej misją i motorem do działania jest wspieranie przedsiębiorców w ich działaniu.

Od 9 lat właścicielka marki “ Strefa Kobiet Biznesu” w tym czasie w ramach tej marki stworzyła dla siebie i innych przedsiębiorców ponad 300 wydarzeń.

Laureatka statuetki “Diamenty Kobiecego biznesu” w 2019 roku. Autorka książki “Skąd się bierze sukces w biznesie”.

www.strefakobietbiznesu.pl

ALEKSANDRA ŻEGLARSKA

ALEKSANDRA ŻEGLARSKA

GOŚĆ

Ekspertka ds. metali szlachetnych – złota i srebra inwestycyjnego

Po latach poszukiwań odnalazła w metalach szlachetnych idealne miejsce dla siebie. Tutaj realizuje swoje cele, rozwija się i co najważniejsze – pomagam innym w realizacji ich planów.

Z Olą możesz zabezpieczyć swój majątek, dzięki  wymianie waluty na dwa, znane od tysięcy lat pieniądze – ZŁOTO i SREBRO.

www.aleksandrazeglarska.pl

MAŁGORZATA GĄSKA

MAŁGORZATA GĄSKA

GOŚĆ

BeautyMental Coach

Stosuje nowatorskie, wielowymiarowe metody pracy z umysłem i ciałem. Specjalizuje się w komunikacji wewnętrznej na linii Dusza – Umysł – Ciało prowadząc do zintegrowania tych trzech elementów w harmonijnie działającą całość – Ciebie. 

Włącza to, co nieświadome w obszar świadomości Klientów, równoważąc energetykę ciała i przynosząc spokój Duszy.

www.fabrykasiebie.pl

19.00 – 19.15  I PRELEGENTKA  Ewa Jabłońska -Nabayaogo

Właścicielka agencji nieruchomości : NABA HOUSE

Ponad 8 lat działalności na rynku nieruchomości premium i 16 lat w sprzedaży usług B2B dało jej podwaliny pod Autorską Ekspercką Agencję Nieruchomości NABA HOUSE.

Wraz z zespołem Pośredników z licencją doradza, pomaga , inspiruje w obszarze inwestycji.

NABA HOUSE powstał z pasji i radości ze sprzedaży. Rynek nieruchomości i kontakt z klientem to jej  świat. Kocham Sopot i polskie morze. Odczuwa podziw dla Gdańska i sentyment do Gdyni.

19.15 – 19.30  II  PRELEGENTKA Aleksandra Bartoszewicz-Rudzińska Hipnoterapeutka, coach

Hipnoterapeutka, coach

Certyfikowana hipnoterapeutka, Terapeutka metodą Rapid Transformational Therapy, psychologiem i akredytowanym coach. Na co dzień przeprowadza klientki przez procesy transformacji,  podczas których odpuszczają stare schematy,  często wyniesione z dzieciństwa. Pomaga im przeprogramować umysł by uwolniły swoją wewnętrzną moc!

19.30 – 20.00  PRZERWA KAWOWA

20.00 – 22.00  SZCZEGÓŁY JUŻ WKRÓTCE

Bądź z nami 16 maja, bo może się okazać, że mimo zamkniętych drzwi,  zobaczysz uchylone okno? Otwórz się na nowe perspektywy i działania oraz zyskaj ciekawe kontakty biznesowe.

A może szukasz inspiracji? To wydarzenie jest z pewnością dla Ciebie!

Poznasz najlepsze praktyki największych liderów branży! Wysłuchasz inspirujących prelekcji, porozmawiasz z gośćmi i poznasz ekspertów z różnych dziedzin. 

Pobierz formularz zgłoszenia i skorzystaj z okazji spędzenia czasu z innymi przedsiębiorczyniami i ekspertami.

Joanna Suchocka i Paulina Marwińska

Pomorski Kongres
Kobiet Biznesu

Przedsiębiorczyni dzisiaj, liderka jutro!

=

To wydarzenie skierowane do osób prężnie działających biznesowo, które chcą wznieść swój biznes na jeszcze wyższy poziom oraz poszerzyć swoją sieć kontaktów a także mierzą się z licznymi wyzwaniami.

=

Goście, do których skierowane jest wydarzenie to osoby, które posiadają swoje firmy minimum 3 lata (lub tez pełnią funkcje zarządcze przez taki okres czasu) i chcą je dalej rozwijać. Są świadome, że trzeba nieustannie rozwijać swój biznes, aby osiągnąć sukces!

=

Wydarzenie skierowane jest do kadry zarządzającej, menagerów, właścicieli firm jak i pracowników wyższego szczebla zarządzających zespołem.

ORGANIZATORKI

Joanna Suchocka

Joanna Suchocka

Mentorka przedsiębiorców. Event manager.
www.strefakobietbiznesu.pl

20 lat jest przedsiębiorczynią. Liczne porażki, ale też sukcesy, nauczyły ją, że najważniejsza jest droga do celu, determinacja, aby ją osiągnąć oraz pokora. Jej misją i motorem do działania jest wspieranie przedsiębiorców w ich działaniu.

Autorka książki “Skąd się bierze sukces w biznesie”

Od 9 lat właścicielka marki “ Strefa Kobiet Biznesu” w tym czasie w ramach tej marki stworzyła dla siebie i innych przedsiębiorców ponad 300 wydarzeń: konferencji, szkoleń, warsztatów. Flagowe wydarzenie, które tworzy w ramach swojej marki to GKI – od pasji do sukcesu, która miała 10 edycji i skupiała od 150 do 350 kobiet przedsiębiorczych. Laureatka statuetki “Diamenty Kobiecego biznesu” w 2019 roku.

Paulina Marwińska

Paulina Marwińska

Prezes Agencji Reklamowej Maarwin.
www.maarwin.pl

Marketer. Strateg komunikacji marki. Jeden z najlepszych specjalistów od PR w Polsce działający również na rynku globalnym. Organizatorka wielu eventów komercyjnych, jak i kulturalnych. Konferansjerka. Zorganizowała ponad 600 eventów, przeprowadziła około 240 wywiadów.

Od prawie dziesięciu lat ściśle związana z PR-em, marketingiem, reklamą oraz sprzedażą. Dziennikarka i pasjonatka podróży. Uczestniczka wielu szkoleń marketingowych, sprzedażowych, brandingowych i networkingowych.

W roku 2019 znalazła się wśród TOP 100 Kobiet Biznesu wg. Pulsu Biznesu i była najmłodszą w historii osobą zakwalifikowaną do tego rankingu. 

Potrzebujesz szczegółowych informacji?
Napisz na adres mailowy: kontakt@strefakobietbiznesu.pl