POMORSKI KONGRES

KOBIET BIZNESU

Przedsiębiorczyni dzisiaj, liderka rynku jutro!

16 maja 2023 godz. godz 18:00 -22:00
Radisson Blu Hotel, Sopot

ORGANIZATOR

Strefa Kobiet Biznesu

MECENAS

Porsche

ORGANIZATOR

POMORSKI KONGRES KOBIET BIZNESU

Rozpocznie się za >>>

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Myśl

Praktyka czyni mistrza

Co jednak jeśli mistrz funkcjonuje w czasach, w których nie istnieje już pojęcie monopolu na rynku,
a do tego trafia na najwyższą od 26 lat inflację?

Prawdą jest jednak, że

Najlepsi w swoim fachu przedsiębiorcy szukają:

 1. OPTYMALIZACJI KOSZTÓW
 2. NOWOCZENYCH ROZWIĄZAŃ BIZNESOWYCH
 3. SKUTECZNYCH FORM REKLAMY
 4. EFEKTYWNEGO PR-U
 5. KLIENTÓW
 6. WARTOŚCIOWYCH RELACJI

JAK WYGLĄDAJĄ NASZE EVENTY I NETWORKING

kongres
kongres
KONGRES
kONGRES
Kongres

Pośrednio i bezpośrednio

Inflacja dotyka każdego przedsiębiorcę

Rosnące ceny surowców, energii i materiałów bezpośrednio przekładają się na wyniki finansowe przedsiębiorców i zmuszają ich do aktualizowania swoich polityk cenowych.

Inflacja istotnie utrudnia ponadto planowanie i budżetowanie, co rodzi dodatkowe ryzyko i naraża przedsiębiorców na potencjalne straty.

Polskim biznesom nie sprzyja również pokolenie „Z” zwane też pokoleniem „płatków śniegu”. Delikatni, młodzi, wyjątkowi. 

W praktyce oznacza to nic innego jak coraz to większe problemy z pracownikami. Dziś podwładnemu nie wystarcza godna wypłata – potrzebna jest szeroka gama benefitów, warsztaty z motywacji i opieka psychologa.

Wieloletnie doświadczenie oraz niesprzyjające przedsiębiorcom czasy, skłoniły Nas do podjęcia inicjatywy, która ma na celu wsparcie przedsiębiorców w ich rozwoju, edukacji, pozyskiwaniu klientów i kontrahentów.

Dlatego właśnie już 16 maja w sopockim Radisson Blu Hotel odbędzie się pierwsza edycja Pomorskiego Kongresu Kobiet Biznesu!

FORMUŁA KONGRESU

Wartości

Co zyskasz uczestnicząc w Kongresie

Na wydarzeniu poznasz kobiety takie, jak Ty. Które prowadzą firmę minimum 3 lata i chcą ją wznosić na coraz wyższy poziom!

 • 100% PRAKTYCZNEJ WIEDZY NA SCENIE od UZNANYCH EKSPERTEK

 

 • MODEROWANY NETWORKING czyli poznasz inne uczestniczki i wymienicie się wizytówkami

 

 • Nawiążesz nowe RELACJE BIZNESOWE, które mogą zaowocować ciekawymi, wspólnymi projektami

 

 • Zdobędziesz klientów NA TWOJE PRODUKTY/ USŁUGI

AGENDA WYDARZENIA

18.00 – 18.15  Powitanie uczestniczek przez organizatorki.

18.15 – 18.20  Przedstawienie mecenasa wydarzenia, markę PORSCHE. 

18.20 – 18.40  Panel I  TEMAT: “ Mentalność Przedsiębiorcy kontra sukces przedsiębiorstwa” 

JOANNA SUCHOCKA

JOANNA SUCHOCKA

PROWADZĄCA

Organizatorka wydarzenia, mentorka biznesów kobiet.

Jej misją i motorem do działania jest wspieranie przedsiębiorców w ich działaniu.

Od 9 lat właścicielka marki “ Strefa Kobiet Biznesu” w tym czasie w ramach tej marki stworzyła dla siebie i innych przedsiębiorców ponad 300 wydarzeń.

Laureatka statuetki “Diamenty Kobiecego biznesu” w 2019 roku. Autorka książki “Skąd się bierze sukces w biznesie”.

www.strefakobietbiznesu.pl

ALEKSANDRA ŻEGLARSKA

ALEKSANDRA ŻEGLARSKA

GOŚĆ

Ekspertka ds. metali szlachetnych – złota i srebra inwestycyjnego

Po latach poszukiwań odnalazła w metalach szlachetnych idealne miejsce dla siebie. Tutaj realizuje swoje cele, rozwija się i co najważniejsze – pomagam innym w realizacji ich planów.

Z Olą możesz zabezpieczyć swój majątek, dzięki  wymianie waluty na dwa, znane od tysięcy lat pieniądze – ZŁOTO i SREBRO.

www.aleksandrazeglarska.pl

MAŁGORZATA GĄSKA

MAŁGORZATA GĄSKA

GOŚĆ

Alchemistka Mentalności – przewodniczka w alchemicznej przemianie Siebie. Specjalistka w komunikacji wewnętrznej na linii Dusza – Umysł – Ciało.

Poprzez autorskie procesy terapeutyczne prowadzi swoich Klientów do zespolenia tych trzech elementów w harmonijnie działającą całość.

Od 2011 roku właścicielka Fabryki Siebie by Małgorzata Gąska. Pasjonatka rozwoju świadomości, zafascynowana energetyką i możliwościami twórczymi człowieka jako kreatora swojego losu. Mocno zorientowana na pracę z podświadomym umysłem, który będąc właściwie obsługiwany, stanowi klucz do odzyskania poczucia wartości, piękna własnej osoby, zdrowia psychicznego i fizycznego oraz osobistego szczęścia. 

www.fabrykasiebie.pl

18.40 – 18.55  I PRELEGENTKA  Ewa Jabłońska -Nabayaogo

Właścicielka agencji nieruchomości : NABA HOUSE

TEMAT: „Nieruchomości, jako mądra inwestycja”.

Ponad 8 lat działalności na rynku nieruchomości premium i 16 lat w sprzedaży usług B2B dało jej podwaliny pod Autorską Ekspercką Agencję Nieruchomości NABA HOUSE. NABA HOUSE powstała z pasji i radości ze sprzedaży. Rynek nieruchomości i kontakt z klientem to jej  świat. Kocham Sopot i polskie morze. Odczuwa podziw dla Gdańska i sentyment do Gdyni.

Właścicielka Ewa Jabłońska – Nabayaogo wraz z zespołem zaangażowanych Pośredniczek zlicencją doradza, pomaga, inspiruje w obszarze inwestycji w nieruchomości. Agencja założona w grudniu 2019 roku, powstała z pasji i radości ze sprzedaży, a jej umiejscowienie w Sopocie odzwierciedla mocną, geograficzną specjalizację. NABA HOUSE konsekwentnie, od początku swojej działalności, sprzedaje wysokiej klasy. Apartamenty, wyjątkowe domy oraz pensjonaty i hotele na ekskluzywnym, sopockim rynku.

www.nabahouse.pl

18.55 – 19.15  Panel II  TEMAT: “Praktyczny punkt widzenia przedsiębiorcy” 

PAULINA MARWIŃSKA

PAULINA MARWIŃSKA

PROWADZĄCA

Organizatorka wydarzenia, Marketer, Strateg komunikacji marki. 

Od prawie dziesięciu lat ściśle związana z PR-em, marketingiem, reklamą oraz sprzedażą. Dziennikarka i pasjonatka podróży. Uczestniczka wielu szkoleń marketingowych, sprzedażowych, brandingowych i networkingowych.

W roku 2019 znalazła się wśród TOP 100 Kobiet Biznesu wg. Pulsu Biznesu i była najmłodszą w historii osobą zakwalifikowaną do tego rankingu. 

www.maarwin.pl

DIANA MELNIK

DIANA MELNIK

GOŚĆ

Temat w panelu: Budowa misji, wizji oraz celów strategicznych organizacji.

OPI – Optymalizacja Produkcja, Innowacja. 

Firma specjalizuje się w doradztwie oraz wsparciu organizacji z zakresu optymalizacji kosztów, eliminacji marnotrawstwa, wzroście efektywności produkcji oraz wdrożeniach szeroko pojętych innowacji.  Główne obszary działalności to:

 • budowa misji, wizji oraz celów strategicznych organizacji, 
 • optymalizacja procesów produkcyjnych i administracyjnych, 
 • wdrożenia systemów wsparcia produkcji i procesów pomocniczych (klasy ERP, MES, APS, WMS), 
 • prowadzenie projektów inwestycyjnych.

www.opi.company

IZABELLA GRABSKA

IZABELLA GRABSKA

GOŚĆ

Temat w panelu :  Żeglowanie w Biznesie,  czyli z Gdańska na Korsykę!

Izabella ma ponad 25 lat doświadczenia w biznesie z misją pomagania innym w osiąganiu celów i spełnianiu marzeń. Jej Priorytetem jest poczucie bezpieczeństwa Klienta i bezpieczne przeprowadzenie przez proces czy transakcję.

Jest właścicielką kancelarii finansowej i biura nieruchomości, trenerem biznesu, coachem, mentorem i żeglarzem. Tak szerokie doświadczenie i współpraca z najlepszymi ekspertami pozwala jej markę GrabskaSailing.pl prowadzić na najwyższym poziomie bo z miłości do pływania.

www.grabskasailing.pl

19.15 – 19.35  PRZERWA KAWOWA

19.35 – 19.50  II  PRELEGENTKA Aleksandra Bartoszewicz-Rudzińska

Hipnoterapeutka, coach

TEMAT: ” Blokady i bariery z jakimi borykają się przedsiębiorcy”.

Psycholog, Akredytowany Coach i Certyfikowana Hipnoterapeutka oraz Rapid Transformational Therapist®. Niedługo po ukończeniu studiów ekonomicznych rozpoczęła pracę u największego pracodawcy na Pomorzu, w dziale Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Od tamtego momentu, od 13 lat rozwija się w tym zakresie wspierając menedżerów i pracowników w realizacji celów strategicznych organizacji. I chociaż w międzyczasie zmieniałam pracodawców kilkukrotnie, zauważyłam że większość z nich boryka się z takimi samymi problemami.

Od 2018 roku wspieram swoich klientów w odblokowaniu ich potencjału, przepracowaniu tego co nieuświadomione. Pracuję na głębokich poziomach podświadomości, żeby zmienić to co nie służy w to, co będzie je wspierać i motywować do działania. W swojej pracy korzystam z takich narzędzi jak clean language, hipnoza, regresja, NLP, CBT, coachingu oraz neuronauki. Dzięki czemu z dużą skutecznością i w szybkim czasie jestem w stanie pomóc moim klientom zidentyfikować źródło danego problemu i je usunąć. 

www.coachingbyaleks.com

19.50 – 20.05  III  PRELEGENTKA Aneta Wasiluk

Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Wasiluk


Mity i fakty – Top 3 ryzyk prowadzenia biznesu.
Aspekt prawny.

Radca prawny i właścicielka Kancelarii prawnej w Gdańsku pod własnym szyldem, z ponad 17 letnim doświadczeniem w zawodzie. Specjalistka od prawa biznesowego i prawa cywilnego. Pomaga przedsiębiorcom bezpiecznie i skutecznie prowadzić biznes, doradza w bieżącej działalności, projektuje i negocjuje umowy, dokumentację biznesową, dokumentację pracowniczą, Regulaminy czy Politykę RODO.

Pomaga klientom również na ich prywatnych zakrętach życiowych, zapewniając wsparcie prawne w sprawach rodzinnych i spadkowych, w szczególności Panie mogą scedować na nią bagaż emocji w tych delikatnych i ważkich kwestiach.

www.kancelaria-wasiluk.pl

20.05 – 20.20  IV  PRELEGENTKA Dorota Ogrodowska

Główny Księgowy, Prezes Zarządu Kancelarii Księgowej Ogrodowscy Sp. z o.o.

Mity i fakty – Top 3 ryzyk prowadzenia biznesu. Aspekt księgowo – podatkowy.

Od 28 lat zajmuje się księgowością i podatkami.  Kancelaria to firma rodzinna – prowadzi ją wraz z mężem i synem. W grudniu 2020 dołączyła do grona Firm Rodzinnych. Najważniejszym kapitałem Kancelarii są jej pracownicy. Na sukces całej Kancelarii pracuje stały zespół, starannie dobrany i zbudowany przez lata.

Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowo-podatkowej osób prawnych i fizycznych oraz wyprowadzaniem zaległości. Jej klienci uczestniczą w bezpłatnych szkoleniach dotyczących zmian księgowo-podatkowych.

15 lutego 2023 Kancelaria obchodziła 20-lecie działalności.

www.ogrodowscy.pl

20.20 – 20.35  V  PRELEGENTKA Barbara Mazurek

Strateg, Coach, Ekspert w zakresie rozwoju, restrukturyzacji badaniem potencjału MIŚ


Mity i fakty – Top 3 ryzyk prowadzenia biznesu. Aspekt zarządczy i procesowy.

Konsultantka HR, Trenerka Biznesu. Efektywny i rentowny Przedsiębiorca własnej organizacji działający od 28 lat na rynku. Praktyk w obszarze zarządzania wielopoziomowymi strukturami.

Autorka nowatorskich programów wspierających firmy na różnych etapach ich rozwoju oraz modernizacji obecnych systemów zarządzania. Pomysłodawca innowacyjnych rozwiązań pozwalających wejść firmom w kolejną fazę rozwoju. Współtwórczyni nowatorskich programów rozwojowych oraz racjonalizatorskich projektów wspierających proces sprzedaży i rekrutacji.

www.bnconsulting.pl

20.35 – 20.50  VI  PRELEGENTKA Zofia Pruchniak

Właścicielka firmy „Zofia Pruchniak FINANCES & MORE”


TEMAT: Dopasowany finansowy plan ochronny, jako element skutecznego biznesu.

Od pięciu lat „w objęciach” branży finansowej. Współpracuje z niemieckim Holdingiem OVB Allfinanz, którego konsekwencja działania pozwoliła mu zakwalifikować się do wiodących firm pośrednictwa finansowego w Europie.

W swojej pracy stawia na relacje i profesjonalizm. Jej misją jest pokazanie klientom, jak mogą zapewnić sobie wsparcie w różnych sytuacjach losowych. Rozmawia o tematach, które są ważne, ale niekoniecznie łatwe. Chcąc zapewnić obsługę na najwyższym poziomie stale poszerza swoją wiedzę. Buduję zespoły sprzedażowe, a dużą część jej biznesu stanowią kooperacje z przedsiębiorcami.

Podstawą doradztwa jest szczegółowa analiza sytuacji finansowej, która określa dalszy kierunek rozmowy oraz pozwala podejmować klientom świadome decyzje.

Stawiamy na wieloletnie relacje, które pozwalają nam budować adekwatny plan ochronny na każdym etapie życia klienta.

https://linktr.ee/zofiapruchniak

20.50 – 21.50 NETWORKING MODEROWANY przy stolikach. 

To będzie świetna okazja zbudować relacje biznesowe oraz pozyskać nowych klientów.

21.50 – 22.00  Pożegnanie, parę słów od nas. Wspólne zdjęcia.

Pomorski

KONGRES KOBIET BIZNESU

Przedsiębiorczyni dzisiaj, liderka jutro!

=

To wydarzenie skierowane do osób prężnie działających biznesowo, które chcą wznieść swój biznes na jeszcze wyższy poziom oraz poszerzyć swoją sieć kontaktów a także mierzą się z licznymi wyzwaniami.

=

Goście, do których skierowane jest wydarzenie to osoby, które posiadają swoje firmy minimum 3 lata (lub tez pełnią funkcje zarządcze przez taki okres czasu) i chcą je dalej rozwijać. Są świadome, że trzeba nieustannie rozwijać swój biznes, aby osiągnąć sukces!

=

Wydarzenie skierowane jest do kadry zarządzającej, menagerów, właścicieli firm jak i pracowników wyższego szczebla zarządzających zespołem.

Bądź z nami 16 maja, bo może się okazać, że mimo zamkniętych drzwi,  zobaczysz uchylone okno? Otwórz się na nowe perspektywy i działania oraz zyskaj ciekawe kontakty biznesowe.

A może szukasz inspiracji? To wydarzenie jest z pewnością dla Ciebie!

Poznasz najlepsze praktyki największych liderów branży! Wysłuchasz inspirujących prelekcji, porozmawiasz z gośćmi i poznasz ekspertów z różnych dziedzin. 

Pobierz formularz zgłoszenia i skorzystaj z okazji spędzenia czasu z innymi przedsiębiorczyniami i ekspertami.

Joanna Suchocka i Paulina Marwińska

CENNIK BILETÓW

ORGANIZATORKI

Joanna Suchocka

Joanna Suchocka

Mentorka przedsiębiorców. Event manager.
www.strefakobietbiznesu.pl

20 lat jest przedsiębiorczynią. Liczne porażki, ale też sukcesy, nauczyły ją, że najważniejsza jest droga do celu, determinacja, aby ją osiągnąć oraz pokora. Jej misją i motorem do działania jest wspieranie przedsiębiorców w ich działaniu.

Autorka książki “Skąd się bierze sukces w biznesie”

Od 9 lat właścicielka marki “ Strefa Kobiet Biznesu” w tym czasie w ramach tej marki stworzyła dla siebie i innych przedsiębiorców ponad 300 wydarzeń: konferencji, szkoleń, warsztatów. Flagowe wydarzenie, które tworzy w ramach swojej marki to GKI – od pasji do sukcesu, która miała 10 edycji i skupiała od 150 do 350 kobiet przedsiębiorczych. Laureatka statuetki “Diamenty Kobiecego biznesu” w 2019 roku.

Paulina Marwińska

Paulina Marwińska

Prezes Agencji Reklamowej Maarwin.
www.maarwin.pl

Marketer. Strateg komunikacji marki. Jeden z najlepszych specjalistów od PR w Polsce działający również na rynku globalnym. Organizatorka wielu eventów komercyjnych, jak i kulturalnych. Konferansjerka. Zorganizowała ponad 600 eventów, przeprowadziła około 240 wywiadów.

Od prawie dziesięciu lat ściśle związana z PR-em, marketingiem, reklamą oraz sprzedażą. Dziennikarka i pasjonatka podróży. Uczestniczka wielu szkoleń marketingowych, sprzedażowych, brandingowych i networkingowych.

W roku 2019 znalazła się wśród TOP 100 Kobiet Biznesu wg. Pulsu Biznesu i była najmłodszą w historii osobą zakwalifikowaną do tego rankingu. 

Oprawa wizualna Kongresu

Monika Wyderka-Chodak

Właścicielka agencji brandingowej Alltida, Strateg marki.
www.alltida.pl

Od 8 lat odkrywa i rozwija Marki Marzeń. 

Tworzy spójny i autentyczny wizerunek marek osobistych i biznesowych. Umiejętnie łączy wszystkie elementy, aby prawidłowo komunikować się z klientem. Pracuje z kobiecymi markami, które chcą pokazać światu swoją wyjątkowość, kobiecość i unikalne wartości, niezależnie od branży w jakiej działają.

Potrzebujesz szczegółowych informacji?

Napisz na adres kontakt@strefakobietbiznesu.pl