PAKIET STARTOWY

TWÓRCZYNI WYDARZENIA

POZNAJ NAS

Monika Wyderka-Chodak

Strateg marki. Właścicielka agencji brandingowej Alltida
www.alltida.pl

Od 8 lat odkrywa i rozwija Marki Marzeń. Tworzy spójny i autentyczny wizerunek marek osobistych i biznesowych.  Pracuje z kobiecymi markami, które chcą pokazać światu swoją wyjątkowość, kobiecość i unikalne wartości, niezależnie od branży w jakiej działają. Tworzy unikalne systemy identyfikacji wizualnej oraz strony internetowe.

Autorka narzędzia “Dziennik Marki Marzeń”, który jest niezbędnym krokiem w procesie budowania autentycznej marki osobistej.

Specjalizuje się w brandingu wydarzeń. Stworzyła oprawę dla wielu wydarzeń. Największe z nich to wydarzenie marki Strefa Kobiet Biznesu „Gala Kobiecych Inspiracji – od pasji do sukcesu”.

Znajdziesz mnie tutaj:

Joanna Suchocka

Joanna Suchocka

Mentorka przedsiębiorców. Event manager.
www.strefakobietbiznesu.pl

20 lat jest przedsiębiorczynią. Liczne porażki, ale też sukcesy, nauczyły ją, że najważniejsza jest droga do celu, determinacja, aby ją osiągnąć oraz pokora. Jej misją i motorem do działania jest wspieranie przedsiębiorców w ich działaniu.

Autorka książki “Skąd się bierze sukces w biznesie”

Od 9 lat właścicielka marki “ Strefa Kobiet Biznesu” w tym czasie w ramach tej marki stworzyła dla siebie i innych przedsiębiorców ponad 300 wydarzeń: konferencji, szkoleń, warsztatów. Flagowe wydarzenie, które tworzy w ramach swojej marki to GKI – od pasji do sukcesu, która miała 10 edycji i skupiała od 150 do 350 kobiet przedsiębiorczych. Laureatka statuetki “Diamenty Kobiecego biznesu” w 2019 roku.

Znajdziesz mnie tutaj: