PAKIET DLA PRZEDSIĘBIORCZYNI

Poznaj autorki poniższych narzędzi:

joanna suchocka

Znajdziesz mnie tutaj:

monika wyderka-chodak

Znajdziesz mnie tutaj:

POBIERZ  POSZCZEGÓLNE SKŁADOWE PAKIETU:

skąd się bierze sukces w biznesie

EBOOK
SKĄD SIĘ BIERZE SUKCES W BIZNESIE

Joanna Suchocka

Wartość: 59 zł

To zbiór moich doświadczeń i przemyśleń na temat prowadzenia biznesu. Mam nadzieję, że będzie dla Ciebie inspiracją i drogowskazem do wytyczania swojej drogi. Kto wie, może dzięki niej, usłyszę o kolejnej kobiecie, która rozwinęła swój biznes i odniosła wielki sukces? Wszystko jest przecież możliwe…

Pobierz TUTAJ!!!

dziennik marki marzeń

WORKBOOK
DZIENNIK MARKI MARZEŃ

Monika Wyderka-Chodak

Wartość: 59 zł

Oddaje w Twoje ręce niesamowicie POTĘŻNE narzędzie, które pozwoli Ci w 21 dni zbudować strategię swojej marki osobistej.

Jest wynikiem mojego 7 letniego doświadczenia w budowaniu marki. Narzędzie to, pozwoli Ci odkryć co tkwi głęboko w Twoim wnętrzu. Zbadasz dogłębnie swoje preferencje i możliwości. Następnie wyciągniesz wnioski, które pozwolą Ci zbudować strategię marki autentycznej i płynącej z głębi serca.

Pobierz TUTAJ!!!

PORADNIK
JAK PLANOWAĆ I PROMOWAĆ SIĘ BEZPŁATNIE W SOCIAL MEDIA
+ PLANNER DZIAŁAŃ DO DRUKU

Wartość: 49 zł

Otrzymujesz harmonogram postów na cały miesiąc oraz specjalną dziewięciostronicową instrukcję, która pozwoli Ci szybko i prosto ogarnąć Social Media.

Pobierz TUTAJ!!!

Planner do druku pobierz tutaj

PLANNER/POMYSŁOWNIK
DO DRUKU

Wartość: 29 zł

To narzędzie, które pozwoli Ci skutecznie planować swoje działania oraz spisywać pomysły, które rodzą się w Twojej głowie.

Drukujesz dowolną ilość kart i działasz każdego dnia. Możesz z niego stworzyć swój własny planner na miesiąc, kwartał czy rok.

Pomysłownik – okładka

Pomysłownik – wsad

MINI PORADNIK
O CO NALEŻY ZADBAĆ ZANIM ZACZNIESZ PRZYGODĘ Z BIZNESEM

Wartość: 29 zł

To konkretne kroki, które powinnaś zrobić, zanim pokażesz światu co masz do zaoferowania. Do tego trzeba się dobrze przygotować. Ale dobrze, to nie znaczy rok myślenia, a potem 2-3 lata przygotowań. Trzeba to zrobić po prostu z głową. 

Pobierz TUTAJ!!!

10 zasad jak skutecznie zaistnieć w sieci
10 zasad jak skutecznie zaistnieć w sieci

MINI PORADNIK
10 ZASAD JAK SKUTECZNIE ZAISTNIEĆ W SIECI

Wartość: 29 zł

To 10 kroków, które powinnaś zaplanować, aby wszyscy w sieci mogli Cię poznać. Nie wystarczy po prostu być on-line. Trzeba mieć na to plan i wykonać kilka spójnych działań. Ten poradnik pokaże Ci jakich. 

Pobierz TUTAJ!!!