Joanna Suchocka

W 2014 roku stworzyłam na Facebooku społeczność „Strefa Kobiet Biznesu”, która misją jest wspierać kreatywne i przedsiębiorcze kobiety w ich pasji oraz pomagać im wznosić biznesy na coraz wyższy poziom. W społeczności tej kobiety wzrastają, inspirują się, zdobywają wiedzę biznesową oraz nabierają wiatru w żagle. A przede wszystkim, nawiązują owocne współprace, które pomagają im wzmocnić swój biznes! Samej bowiem można wiele, ale w grupie podobnych sobie, można naprawdę wszystko!

Karmię się pasją i twórczością kobiet.To daje mi siłę i chęć do dalszego działania. Z wypiekami na twarzy obserwuję kobiety Przedsiębiorcze i pomagam im OGARNĄĆ CHAOS W BIZNESIE W SPÓJNĄ STRATEGIĘ DZIAŁANIA. KROK PO KROKU POKAZUJE CO I JAK ZROBIĆ, ABY MIEĆ EFEKTY. CHAOS TEN  DOTYCZY NADMIARU INFORMACJI ORAZ MOŻLIWOŚCI  DOTYCZĄCYCH PROWADZENIA BIZNESU, KTÓRY ZAMIAST POMAGAĆ NIE POZWALA NIESTETY SKUTECZNIE DZIAŁAĆ…

Jestem urodzoną optymistką, która zawsze widzi szklankę do połowy pełną i cieszy się z tego, co ma. Staram się moją pozytywną energią zarażać innych. Daje mi to mnóstwo satysfakcji i chęci do dalszego działania. Czemu wspieram akurat kobiety? 

A czemu nie? Kobiecie natura przydzieliła trudniejszą część rodzicielstwa- wychowanie potomstwa. Zatem skazana jest na większe trudności w drodze do samorozwoju i realizacji. Trudniej jej wyrwać się z domu i pracować, nie zaniedbując przy tym innych sfer życia. I te, które wychodzą poza schemat rodzicielki, zasługują na uznanie i wsparcie innych kobiet, które też realizują swoje marzenia! I ja im właśnie pomagam! 

POMAGAM KOBIETOM PRZEDSIĘBIORCZYM OGARNĄĆ CHAOS W BIZNESIE W SPÓJNĄ STRATEGIĘ DZIAŁANIA. KROK PO KROKU POKAZUJE CO I JAK ZROBIĆ, ABY MIEĆ EFEKTY.

ZMORĄ MOICH KLIENTEK JEST:

Stworzenie strategii marketingowej
Przygotowanie oferty
Zbudowanie marki od strony wizualnej
Znalezienie klientów, którym mogą sprzedać swoje produkty bądź usługi
Nadmiar informacji o prowadzeniu swojego biznesu, który powoduje chaos w działaniach
Brak spójnej i skutecznej strategii

i choć kochają co robią,

bo ich biznes powstał z pasji i chęci zyskania wolnego czasu dla rodziny i bliskich, to po około dwóch latach od jej założenia tracą pierwotny zapał i motywację, a zaczynają się frustrować i zniechęcać, bo nie widzą efektów, jakich się spodziewały.

 

Czy wiesz, że 80% biznesów zamyka się w przeciągu właśnie tych dwóch lat od założenia swojej działalności?

Obserwują świetnie prosperujące biznesy w sieci i się zastanawiają, skąd się bierze ich sukces i ustawiczny rozwój. A odpowiedź jest naprawdę prosta!  Skorzystali z pomocy doświadczonych i sprawdzonych ekspertów, którzy przeszli tą drogę przed nimi i chętnie pomogą im, w biznesowych problemach! Zatem, po co wyważać drzwi, jeśli masz uchylone okno? Korzystaj z pomocy doświadczonych w biznesie osób i wznoś swój biznes na coraz wyższy poziom.

 

Gdzie mnie znajdziesz?