BEZPŁATNA KONFERENCJA

” KOBIECY BIZNES od A do Z”

+ 5 DNI SZKOLENIA -online

DATA :  5 czerwca godz.  10:00 – 14:00

 

Dedykowana jest kobietom, które niedawno założyły firmę, bądź przymierzają się do jej założenia! Chcą ogarnąć nadmiar informacji o prowadzeniu własnej firmy, ułożyć ją w strategię działania i prowadzić biznes, który zarabia i odnosi sukces! Kompleksowo od A do Z !!!

PRELEGENTKI

 

JOANNA SUCHOCKA

Mentorka Kobiecych Biznesów, Kreatorka Wydarzeń dla Kobiet.

TEMAT: Jak wyjść z Chaos informacji o prowadzeniu biznesu i działać z sukcesem od początku oraz co robić, aby mieć dobrze prosperujący biznes.

 GODZINA: 10:00 – 10:30

 www.strefakobietbiznesu.pl

Pomaga Kobietom przedsiębiorczym ogarnąć chaos o prowadzeniu biznesu i osiągnąć sukces. W prosty i przystępny sposób, krok po kroku pokazuje co i jak zrobić, aby mieć efekty. Organizatorka największego wydarzenia dla kobiet przedsiębiorczych w Polsce Gala Kobiecych Inspiracji-od pasji do sukcesu

Pomysłodawczyni pierwszej w Polsce Platformy Wiedzy SKB dla kobiet  Przedsiębiorczych, która przekazuje wiedzę od najlepszych ekspertek biznesu, w formie pigułek wiedzy.

 

ANIA WITOWSKA

KOBIECY PUNKT WIDZENIA

TEMAT: Czy Twój umysł sabotuje Twój biznes i Twoje zarabianie?

GODZINA: 10:30 – 11:00

www.kobiecypunktwidzenia.com

www.mentalnespa.com

Ania od lat powtarza, że umysł może być Twoim największym wrogiem albo największym sprzymierzeńcem. Może Cię sabotować już na etapie chęci założenia swojego biznesu, jak iw trakcie jego rozwoju. Dlatego tak ważne, żebyś wiedziała, jak głowa może Cię blokować w osiąganiu sukcesu, W ZARABIANIU albo wspierać i pomagać osiągać cele, jeśli ją na to przygotujesz. I o tym właśnie opowie Ania

 • Co sprawia, że jej klientki są w stanie 9 krotnie pomnożyć dochody w przeciągu roku?
 • Co składa się na mentalny, a następnie biznesowy sukces?
 • Dlaczego szarpiemy się w działaniach i SABOTUJEMY siebie pomimo tego, że chcemy aby było dobrze
 • Jak działa termostat finansowy

Jeśli chcesz odkryć co Ciebie dzisiaj blokuje, a następnie przenieść swój biznes  oraz swoje zarobki na kolejny poziom, to na wykładzie Ani po prostu musisz być!

Ania jest międzynarodowym ekspertem, który pracuje z kobietami i organizacjami na całym świecie. Stworzyła autorskie Mentalne Spa platformę gdzie możesz przeprogramować swój umysł, Kobiecy Punkt Widzenia gdzie na przestrzeni ostatnich 9 lat swoje życie przebudowało kilkadziesiąt tysięcy kobiet. Jest także autorką dwóch bestsellerów oraz mentorką dla właścicielek biznesów.

 

MONIKA WYDERKA-CHODAK

STRATEG MARKI

TEMAT: 9 rzeczy, które powinnaś wiedzieć budując swoją markę.

GODZINA: 11:00 – 11:30

 www.alltida.pl

Odkrywa, tworzy i rozwija Marki Marzeń. Od ponad pięciu lat pomaga tworzyć marki z „głęboką misją”. Misją, która siedziała nieodkryta w głębi jej klientek.

Autorka potężnego narzędzia w formie workbooka „Dziennik Marki Marzeń”.

Stworzyła autorski program „Marka Marzeń”, który pomógł już wielu kobietom, odkryć sens ich działań biznesowych. Uformował i ugruntował ich wizerunek oraz zbudował stabilną i rozpoznawalną markę.

Monika KOCHA odkrywać co jeszcze nie zostało odkryte. Zmieniać świat kobiet: dzięki innemu spojrzeniu na te same rzeczy i działaniu bez lęku, że świat je skrytykuje.

 

PAULINA WRONECKA

EVENT MANAGER

TEMAT: Jak z pasji stworzyć biznes, droga od marzeń do biznesu.

GODZINA: 11:30 – 12:00

Pracownia Marzeń
Zakręcona Cafe

W Pracowni Marzeń pomaga klientom zorganizować swoje wydarzenie. Zapewnia catering, dekorację oraz opiekę nad wydarzeniem.

Właścicielka Klubokawiarni dla mam z dziećmi oraz wszystkich, którzy chcą offline spędzać czas w miłym gronie. 

Paulinę znam od początku jej działań. Miałam przyjemność śledzić jej poczynania, jako mentorka i przyjaciółka w biznesie. Przez okres 3 lat, jak prowadzi swoją firmę, poczyniła ogromne postępy i tylko krok ją dzieli od sukcesu! Zawdzięcza to ciężkiej pracy, konsekwencji, dyscyplinie oraz jak zawsze podkreśla wsparciu przyjaciół oraz rodziny. Jest przykładem, że sukces może przyjść naprawdę szybko, nie zawsze trzeba długo czekać, ale trzeba wiedzieć, którą drogę wybrać i co robić. I o tym wszystkim opowie na Gali, ku motywacji i przekazaniu najlepszych praktyk, z jej własnego biznesu. Lubię takie Wam pokazywać.

Absolwentka studiów ekonomicznych o kierunku “Zarządzanie finansami”. Zdobyła kompetencje managerskie i przywódcze pracując przez kilkanaście lat jako marketingowiec w firmie informatycznej, ale podążając za marzeniami otworzyła swoją firmę eventową oraz klubokawiarnię. Jest też koordynatorką Klubu Przedsiębiorczych Mam w Gdańsku, Ambasadorką Klubu Marka jest Kobietą, uwielbia pomagać i brać czynny udział w różnego rodzaju akcjach charytatywnych.

 

12:00 – 13:00 PRZERWA

 

KINGA BOGDAŃSKA

MENTORKA KOBIET – MISTRZYNI SWOJEGO ŻYCIA

TEMAT: 3 Kroki, o które musisz zadbać budując swój biznes

GODZINA: 13:00 – 13:30

www.kingabogdanska.com

Trener biznesu, mocnych stron, certyfikowany trener FRIS®, autorka unikalnych programów dla kobiet: Akademii Mistrzyni Swojego Życia i Akademii Liderek, doradca ds. wizerunku.

Dzięki umiejętnościom i doświadczeniu zdobywanym przez ponad 15 lat, jest jednym z bardziej kompetentnych i nastawionych na efekty mentorów na rynku polskim. Wartości, które odgrywają najważniejszą rolę w jej życiu to: rodzina, odwaga, wolność, kreatywność, korzystanie z wrodzonych talentów i rozwój osobisty.

Jej celem jest wzmacnianie kobiet w ich osobistej drodze do mistrzostwa, do pokonywania barier, życia zgodnego z marzeniami, i z własną, unikalną osobowością, także uwolnienie potencjałów i blokad, które stoją na drodze do ich realizacji.

 

ANNA SMOLIŃSKA

KOBIETA INWESTUJE 

TEMAT: Najważniejsze elementy finansów firmowych w kobiecej firmie

GODZINA: 13:30 – 14:00

www.kobietainwestuje.pl

Doktor ekonomii, aktywna inwestorka na rynkach kapitałowych i w nieruchomości.

Prowadzi bloga kobietainwestuje.pl, poprzez który pomaga kobietom zwiększać ich świadomość finansową oraz inspirować do samodzielnego inwestowania i budowania swojej przyszłości finansowej.

Autorka książki o finansach osobistych i inwestowaniu „Kobieta inwestuje. Twoja droga do niezależności finansowej“ Występuje jako prelegentka na konferencjach, prowadzi wykłady i spotkania z kobietami ucząc je o finansach i inwestowaniu. Wypowiadała się jako ekspert dla wielu magazynów i portali, m.in. Wysokie Obcasy, Gazeta.pl, Forbes.pl, PANI, Rzeczpospolita, Elle, Gazeta Prawna i inne.

Od poniedziałku, zaraz po konferencji odbędzie się szkolenie dla zapisanych osób, również bezpłatnie. Codziennie, na specjalnej grupie, będą odbywać się szkolenia praktyczne. Poprowadzi je: Joanna Suchocka

 

DATA: 7-11 czerwca

SZKOLENIE ONLINE: Wiedza + Warsztaty Praktyczne, aby wiedza przekuła się w działanie!

 

=

1 DZIEŃ: 18:00 – 20.00 Co krok po kroku powinnaś zrobić, aby zbudować biznes marzeń

=
2 DZIEŃ:18.00 – 20.00   Jakich błędów możesz uniknąć na starcie, bądź jeśli jesteś w środku już drogi
=
3 DZIEŃ:18.00 – 20.00   Co zrobić, aby od początku pracować efektywnie, skutecznie oraz szybko widzieć rezultaty
=
4 DZIEŃ: 18.00 – 20.00  Jak pokonać strach i zyskać odwagę do tworzenia własnego sukcesu w biznesie
=

5 DZIEŃ: 18:00 – 20.00 Jak uzyskać wsparcie w każdym miesiącu działania, aby motywacja i odwaga, którą uzyskamy nigdy nas nie opuściła

TA KONFERENCJA + 5 DNI SZKOLENIA JEST Z PEWNOŚCIĄ DLA CIEBIE JEŚLI:

 

 • Nie masz jeszcze konkretnego pomysłu na biznes, ale wiesz, że etat już nie jest dla Ciebie,
 • Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz od czego zacząć,
 • Rozpoczęłaś już swoją działalność, ale czujesz że błądzisz we mgle,
 • Prowadzisz swoją działalność już od jakiegoś czasu, ale chcesz wiedzieć, co krok po kroku zrobić, aby być posiadaczką biznesu marzeń.
 • Masz różne lęki i obawy, że się nie nadajesz do prowadzenia biznesu. Bo choć ciągle się uczysz, to nie wiesz, jak tą wiedzę wykorzystać w prowadzeniu biznesu.

UCZESTNICZĄC W KONFERENCJI + SZKOLENIU DOWIESZ SIĘ:

 

 • Co możesz zrobić, zanim jeszcze założysz działalność.
 • Co krok po kroku powinnaś zrobić, aby zbudować biznes marzeń.
 • Jakich błędów możesz uniknąć na starcie.
 • Co zrobić, aby od początku pracować efektywnie i skutecznie i szybko widzieć rezultaty.
 • Jak się przygotować, aby nie zacząć przygody z własnym biznesem od długów.
 • Jak pokonać strach i zyskać odwagę do otworzenia własnego biznesu.
 • Jak uzyskać wsparcie w każdym miesiącu działania, aby motywacja i odwaga, którą uzyskamy nigdy nas nie opuściła!

JEŚLI ZNASZ OSOBY, KTÓRE MOŻE ZAINTERESOWAĆ TEN TEMAT I CHCESZ IM POMÓC, KONIECZNIE POINFORMUJ JE O TYM WYDARZENIU, NIECH TEŻ SKORZYSTAJĄ!

ORGANIZATORKA:  Joanna Suchocka, Mentorka Kobiecych Biznesów, Kreatorka Wydarzeń dla Kobiet. 

Organizatorka największego wydarzenia dla kobiet przedsiębiorczych w Polsce Gala Kobiecych Inspiracji-od pasji do sukcesu

Pomysłodawczyni pierwszej w Polsce Platformy Wiedzy SKB dla kobiet  Przedsiębiorczych, która przekazuje wiedzę od najlepszych ekspertek biznesu, w formie pigułek wiedzy.

Swoją firmę prowadzi z powodzeniem od ponad 18 lat. W tym czasie, stworzyła ponad 200 wydarzeń w realu, a jako mentorka kobiecego biznesu pomogła ponad 150 kobietom założyć biznes bądź wznieść go na wyższy poziom. Przez 6 lat, do czasu pandemii, organizowała stacjonarnie spotkania, konferencje, warsztaty oraz gale, dedykowane kobietom przedsiębiorczym. Teraz chce pomagać na dużą skalę organizując je wirtualnie! Bo w taki sposób, każda kobieta może doświadczyć motywacji, inspiracji oraz wiedzy, jaką chce im przekazać!

REKOMENDACJE

Marta Krasnodębska

www.martakrasnodebska.pl

“Miałam przyjemność wystąpić jako prelegentka na I GALI KOBIECYCH INSPIRACJI- od pasji do sukcesu- Bardzo polecam Galę Kobiecych Inspiracji. Bo to świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów i posłuchania ciekawych biznesowych historii”.

Agata Dutkowska

www.latajacaszkola.pl

„Na III GALĘ KOBIECYCH INSPIRACJI -od pasji do sukcesu, współorganizowaną przez Joasię, jechałam z zaciekawieniem, bo nie do końca wiedziałam co mnie tam czeka.Nie rozczarowałam się-spotkałam tam mnóstwo ciekawych kobiet, które przywitały moją prezentację z ogromnym entuzjazmem. Jestem zadowolona, że wzięłam udział w Gali.”

Aleksandra Budzyńska

www.paniswojegoczasu.pl

„Miałam przyjemność występowania na różnych scenach podczas różnych wydarzeń. Zazwyczaj były to spotkania dla kobiet, konferencje biznesowe oraz motywacyjne. Spotkanie organizowane przez Asię uważam za jedno z najlepszych na których gościłam. Sekret to świetna organizacja, piękna atmosfera i piękne miejsce. A za tym wszystkim oczywiście stoi Asia. Dziękuję i życzę dalszych sukcesów!”

Justyna Krawczyk

www.jakbycszczesliwakobieta.pl

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

ŚMIAŁO NAPISZ.

Zgoda

4 + 7 =