klub premium

Strefy Kobiet Biznesu

Klub Premium SKB dedykowany jest  kobietom z całej Polski, które prowadzą swoje biznesy i chcą poznać nowe przedsiębiorcze kobiety oraz podjąć realną współpracę na różnych płaszczyznach.

Chcą się edukować oraz dbać o dobrostan ciała i umysłu.


CO ZYSKASZ DOŁACZAJĄC DO KLUBU?

=

WIEDZĘ

=

SKUTECZNY NETWORKING

=

REKLAMA TWOJEGO BIZNESU

=

OWOCNE WSPÓŁPRACE

=

SPOTKANIA ONLINE Z KOBIETAMI, KTÓRE MYŚLĄ, JAK TY!

=

MOTYWACJA DO DZIAŁANIA

=

ZADBASZ O SWOJE ZDROWIE oraz WYGLĄD!

NA CO MOŻESZ LICZYĆ W KLUBIE:

=

 WIEDZA – Jak prowadzić i utrzymać swój biznes niezależnie od panującej na rynku sytuacji. Ustawiczny rozwój, w dzisiejszych czasach, to klucz, do utrzymania i wzmacniania pozycji swojego biznesu. Zapewne wiesz, że 80% biznesów zamyka się przed upływem 2 lat działalności, a kolejne 10% po upływie kolejnych dwóch. Czy tego chcesz dla swojego biznesu? Dołączając do Klubu masz pewność, że zdobędziesz wiedzę na czasie, od najlepszych ekspertów, którą możesz zaraz wdrożyć.

=

SKUTECZNY NETWORKING Gwarantujemy, że wyjdziesz od nas z nowymi kontaktami, a Twoja marka zostanie zauważona! Skąd to wiemy? Bo działamy podwójnie, aby każde nasze spotkanie było maksymalnie efektywne!! Dlatego przełamujemy lody i przedstawiamy każdy biznes kobiecy, który gościmy, a następnie jest czas, abyście poznały się z tymi, które ubogacą Wasz biznes.

=

OWOCNE WSPÓŁPRACE. Spotkania Klubu trwają ponad 6 lat. W tym czasie, wiele kobiecych biznesów osiągnęło sukces i podjęło realne współpracę z innymi członkiniami klubu. Cieszą nas niezmiernie informacje, o kolejnych projektach, które realizują wspólnie kobiety z naszej społeczności. Teraz również dla osób, które nie mieszkają w Trójmieście, bądź będzie taka potrzeba wywołana stanem epidemiologicznym, będą spotkania online!

=

SPOTKANIA ONLINE Z KOBIETAMI, KTÓRE MYŚLĄ, JAK TY! Wiesz, że jesteśmy wypadkową 5 osób, które nas otaczają? Zadbaj o to, aby było to osoby wartościowe i interesujące. Do nas przychodzą panie, ambitne i niezależne Na pewno nie boją się sięgać po swoje! Nie usłyszysz tu:” A po co Ci to było? Idź lepiej na etat, to stabilna posada…”Pozyskasz koleżanki, może i przyjaciółki, z którymi stworzysz wspaniałą, biznesową ekipę! My z Moniką, również poznałyśmy się na jednym ze spotkań. Teraz czas na Ciebie…

=

MOTYWACJA DO DZIAŁANIA Nikt, tak jak druga kobieta, nie zrozumie Twoich dylematów i problemów. Jesteśmy tu po to, aby nawzajem się wspierać i motywować do działania. Pracując samemu, ciężko o motywację. To ta różnica, kiedy jesteś sama sobie szefem. Nie ma nikogo, kto poklepie po ramieniu i powie “dobra robota!” A jest to nam z pewnością potrzebne, aby efektywnie i skutecznie działać. Podczas spotkań zyskasz mnóstwo energii i motywacji do działania.

=

ZADBASZ O SWOJE ZDROWIE oraz WYGLĄD! Obecny czas pokazał, że zdrowie, dobrostan ciała i duszy są wartością nadrzędną. I że nie ma biznesu i działania, gdy ta sfera jest zaniedbana. W naszym klubie zadbamy również o to, żeby oprócz dbania o biznes, był czas na dbanie o siebie. 

BIZNES TO RELACJE,

a dzisiaj to stwierdzenie nabiera jeszcze głębszego znaczenia. 

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

ŚMIAŁO DO MNIE NAPISZ.

Zgoda

6 + 9 =