Katalog Firm

Biuro Rachunkowe Katarzyna Wróblewska – doradca podatkowy
Kategoria: ,
Długi Opis Firmy:

Zapraszam Cię do mojego biura rachunkowego w Gdańsku. Nasze biuro pomaga klientom od roku 1994. W czym konkretnie pomagamy?

W tym, co dla większości jawi się jako trudne, usypiające, nudne, a czasami nawet groźne. Znasz kogoś, kto lubi księgowość i podatki? My lubimy!

Nasi klienci nie muszą, bo otaczamy ich opieką i wyjaśnieniami. Wyspecjalizowaliśmy się we wspieraniu małych oraz średnich firm i towarzyszeniu im w rozwoju. Stawiasz pierwsze kroki w biznesie? Spotkasz się u nas ze zrozumieniem. Wiemy, że na początku drogi przedsiębiorcy czujesz zagubienie.

Pomożemy Ci w wyborze najlepszej dla Ciebie formy prawnej działalności, doradzimy najkorzystniejszy sposób opodatkowania, pomożemy w rejestracji, przeprowadzimy przez procedury.

Dowiesz się krok po kroku jak dokumentować operacje gospodarcze i jak optymalizować koszty. Rozpoczynając współpracę z nami jednocześnie kończysz z rodzącą się w Tobie złością w reakcji na papierki. Jesteśmy dostępni i elastyczni. Jeżeli cenisz sobie kontakt osobisty – zapraszamy do biura. Przy kawie spokojnie wszystko omówimy. Możesz zadawać wszelkie pytania – odpowiemy, pokierujemy.

Jeżeli preferujesz współpracę zdalną – możesz liczyć na stały kontakt on-line. Będzie się z Tobą kontaktować dedykowana specjalnie Tobie osoba, znającą Twoją firmę i Twoje potrzeby. Będzie Cię wspierać i konsultować za każdym razem, gdy będzie Ci to potrzebne. Pomoże Ci zaplanować Twój biznes , aby rósł bezpiecznie i stabilnie.

Strona Firmowa: http://www.wroblewska.pl
Anna-Maria Wiśniewska
Kategoria:
Długi Opis Firmy:

Pomagam osiągać cele dzięki mediom społecznościowym.

Wizerunek czy też markę osobistą ma każdy z nas. Lecz od działań, jakie podejmujemy zależy, na jakim jest ona poziomie, czyli w jaki sposób jesteśmy postrzegani przez innych.

Poprzez moją niemal 5-letnią pracę z Klientami dowiodłam, że wystarczy wprowadzić parę zmian, a efekty w postaci zainteresowania ze strony obserwujących pojawiają się automatycznie.

 

Czym się zajmuję:

budowaniem wizerunku osobistego
budowaniem wizerunku firmy
prowadzę szkolenia i warsztaty dla firm
tworzę strategię wizeruku w social media

Joanna Suchocka
Kategoria:
Długi Opis Firmy:

Strefa Kobiet Biznesu – Joanna Suchocka

Jestem założycielką “Strefy Kobiet Biznesu”, Kreatorką Kobiecych Wydarzeń, Mentorką Biznesów Kobiet. „Z miłości do rzeczywistości, tworzę wydarzenia oraz wspieram i uczę kobiety, jak budować i promować swój biznes.”

Pomogę Ci stworzyć:

indywidualną strategię promocji i wsparcia Twojego biznesu,
projekt lub strategię budowania oraz realizacji skutecznych warsztatów, spotkań czy też konferencji w realu.

Monika Wyderka-Chodak
Kategoria:
Długi Opis Firmy:

Alltida – Monika Wyderka-Chodak

Wspieram w budowaniu i rozwijaniu marek, zarówno osobistych jak i biznesowych. Pomagam układać wszystkie elementy w jedną spójna całość, w celu opracowania najlepszej strategii Twojej marki. Wykorzystuje przy tym najnowsze techologie, aby podnosić jakość tych działań oraz skracać czas potrzebny na ich wykonanie.

Pomogę Ci:

stworzyć strategię Twojej marki
zautomatyzować procesy, aby ułatwiły Twoje działania
dopasować odpowiednie narzędzia budowania marki i pomogę opracować ich stategię wykorzystania
dopracować lub stworzyć od podstaw System Identyfikacji Wizualnej, stronę internetową oraz inne elementy potrzebne w procesie budowania Twojego wizerunku.

Czyli połączę Twoje działania stacjonarne z tymi on-line.

Strona Firmowa: http://www.alltida.pl
Anna Dobrzelecka
Kategoria:
Długi Opis Firmy:

Kolorowa Strona Wizerunku

Anna Dobrzelecka – kolorystka, stylistka, kreatorka kolorowego wizerunku.

Pracuję z kobietami, które są gotowe przejść swoją przemianę wizerunkową. Pokazuję im, jak dzięki odpowiednio dobranym kolorom i fasonom mogą podkreślać swoją naturalną urodę by wyglądać lepiej i czuć się atrakcyjnie takimi, jakimi są.

Po odbyciu wielu szkoleń w tym Międzynarodowej Analizy Kolorystycznej 12 typów urody –licencja kolorystki, czy rocznej Akademii Koloru i Wizerunku w Color University z siedzibą w Warszawie, sama przeszłam swoją przemianę z tzw. zwykłego szaraka w kolorowego maniaka. Dlatego teraz, chce towarzyszyć kobietom w ich przemianach. Chce wyrywać kobiety z ponuractwa i szarości. Wiem, że się da, bo sama miałam szafę: ¾ czerń, szarość, biel a teraz sama tęcza i czerni mówię stanowczo NIE!

Tworzę swoja markę pod nazwą „Kolorowa strona wizerunku”.

Kolorowa, bo główny nacisk jest nastawiony na wpływ kolorów, na nasz wizerunek i ich dobór do naszego typu urody. Zapraszam do mojego świata kolorów.

Paulina Praczukowska
Kategoria:
Długi Opis Firmy:

Albion - Centrum Języka Angielskiego

Angielski to dla Ciebie wyzwanie? Zapytana przez obcokrajowca o drogę wpadasz w panikę? Czeka Cię ważne spotkanie w języku angielskim? A może planujesz wyjazd za granicę i nie chcesz znów polegać na pomocy towarzyszy podróży?

W swoim 17-letnim doświadczeniu w nauczaniu indywidualnym widziałam, że każdy jest w stanie znacząco poprawić swój angielski, jeśli tylko ma silną motywację.

Pomagam przełamać barierę językową, wzmocnić pewność siebie, utrzymać motywację i wykształcić odpowiednie nawyki, które sprawią, że będziesz posługiwać się językiem angielskim swobodnie i bez stresu. A to wszystko na zajęciach indywidualnych, maksymalnie dostosowanych do Twoich potrzeb, możliwości i celów.

Jeśli chcesz zaoszczędzić cenny czas to zapraszam Cię na zajęcia online. Wystarczy tylko komputer z podłączeniem do internetu abyś mogła w zaciszu swojego domu, z kubkiem ulubionej kawy poszerzać swoje kompetencje. Oferuję też zajęcia stacjonarne w Gdyni Cisowej.

Prowadzę również Pogotowie językowe dla tych z Was, które potrzebują szybkiej porady, tłumaczenia lub chcą się przygotować do ważnego spotkania w języku angielskim.

Strona Firmowa: http://www.albion.org.pl
Alicja Jeleniewska
Kategoria:
Długi Opis Firmy:

Prowadzę Pracownię Smaku - catering dietetyczny i okazjonalny.

Świadczymy usługi na terenie Trójmiasta i okolic.

Posiadamy bogate doświadczenie w branży gastronomicznej, niezbędne umiejętności, odpowiednie wyposażenie oraz pasję wraz z pełnym zaangażowaniem, które czynią nas liderem wśród firm z Trójmiasta specjalizujących się w cateringu na każdą okazję, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Bogaty wybór diet, nad którymi czuwam bezpośrednio. Z wykształcenia jestem dietetykiem medycznym. To sprawia, że nasi Klienci mogą być pewni, że serwowane przez nas dania są pełnowartościowymi posiłkami, dostarczającymi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, a estetyka podania, jakość i świeżość produktów kwalifikują nasz catering dietetyczny jako markę premium.

Alina Ronowska
Kategoria:
Długi Opis Firmy:

Alina Ronowska -Coach ACC ICF, trener, mediator

Pomagam zwiększyć efektywność w pracy i w życiu prywatnym dzięki umiejętności zarządzania emocjami i stresem, klarowności i wyznaczeniu kierunku działań

Pracując ze mną:

Poznasz, co tak naprawdę cię blokuje
Nauczysz się radzić sobie z niepożądanym stresem, który może prowadzić do wyczerpania emocjonalnego
Odkryjesz i nauczysz się jak umiejętnie wykorzystywać swoje mocne strony w relacjach z ludźmi
Zwiększysz wydajność swoją i swoich pracowników poprzez redukcję nieefektywnych zachowań
Odkryjesz w jaki sposób zwiększyć motywację dzięki wdrożeniu metodologii zarządzania stresem
Wypracujesz równowagę między życiem prywatnym i zawodowym

Pracuję zarówno osobiście, jaki i online. Proponuję spotkania indywidualne oraz w niewielkich, rekrutowanych grupach.

Konsultacja pierwsza zawsze bezpłatna.

Anna Osiecka
Kategoria:
Długi Opis Firmy:

Nazwa Firmy - Cała Prawda o Relacjach - coaching relacji

 

Jestem Certyfikowanym Coachem ze specjalizacją - relacje. W 2013 roku ukończyłam szkołę Coachingową w Polsce (Master Coach NLP, Master Coach Time Line Therapy), a następnie podjęłam 2 letnie studia w Relationship Coaching Institute w Kalifornii (specjalizacja Coaching Relacji), którego do dziś jestem członkiem i współpracuje na stałe. Posiadam również ponad 10 letnie doświadczenie w biznesie (nieruchomości komercyjne) w bezpośredniej sprzedaży do klientów biznesowych.

Aktualnie pracuje z klientami w Polsce oraz USA, w formie warsztatów, lub spotkań indywidualnych (online, lub na żywo).

Mój program coachingowy Cała prawda o relacjach pomaga znaleźć, zbudować i utrzymać, szczęśliwe, spełnione relacje na lata.

Pracuję głównie z kobietami w 5 obszarach:

Nowy początek - to program dedykowany dla kobiet po rozstaniu, rozwodzie, które chcą na nowo zbudować swoje życie, bez powtarzania błędów z przeszłości (więcej informacji o programie znajdziesz tutaj)
Zostać, czy odejść - to program dedykowany dla kobiet, które nie czują się szczęśliwe w swoim związku, ale nie bardzo wiedzą, co zrobić, często analizują, czy lepiej dla nich zostać, czy odejść, ale nie mają siły, aby podjąć decyzję
Szczęśliwy związek - to program dedykowany dla kobiet, par, które nie mogą znaleźć porozumienia w ważnych dla nich obszarach, a zależy im na zbudowaniu trwałego szczęśliwego związku
Relacje w biznesie - to program dedykowany dla każdego, kto zarządza zespołem, lub kluczowymi relacjami w biznesie i pragnie, aby jego relacje były na tyle trwałe, aby to nie finanse decydowały o wyborze jego oferty.
Program dedykowany - indywidualny, dedykowany program coachingowy, dopasowany do aktualnych wyzwań (obszary: życie osobiste, zmiana pracy, poczucie wypalenia, trudność w podjęciu ważnych decyzji)

Jeśli zastanawiasz się, czy moje programy są dla Ciebie, skontaktuj się ze mną, chętnie odpowiem na Twoje pytania w trakcie wstępnej, bezpłatnej  konsultacji.

Agnieszka Bohdziewicz
Kategoria:
Długi Opis Firmy:

Jestem radcą prawnym. Lubię zawodowe wyzwania. Chętnie podejmuję się prowadzenia spraw skomplikowanych. Zawsze pracuję z zaangażowaniem. W swoim zawodzie najbardziej lubię pracę na sali sądowej.

Jako pełnomocnik procesowy mam bogate doświadczenie w prowadzeniu różnych sporów sądowych, częstokroć o dużej wartości i dotyczących obszarów, w których spory nie występują często.

Od początku drogi zawodowej współpracuję z przedsiębiorcami działającymi w różnych branżach i formach - od działalności indywidualnej po spółkę akcyjną. Moimi klientami są również osoby szukające pomocy w obszarze sporów z zakresu prawa pracy i małżeńskiego prawa majątkowego.

W czym mogę pomóc?

obsługa przedsiębiorstw
obsługa w zakresie nieruchomości
doradztwo w zakresie prawa pracy
sprawy dotyczące zagranicznych ugód, orzeczeń sądów i sądów polubownych w Polsce
małżeńskie sprawy majątkowe
sprawy spółek