Anna Osiecka

Anna Osiecka
Nazwa Firmy: Anna Osiecka
Kategoria:
Długi Opis Firmy:

Nazwa Firmy – Cała Prawda o Relacjach – coaching relacji

 

Jestem Certyfikowanym Coachem ze specjalizacją – relacje. W 2013 roku ukończyłam szkołę Coachingową w Polsce (Master Coach NLP, Master Coach Time Line Therapy), a następnie podjęłam 2 letnie studia w Relationship Coaching Institute w Kalifornii (specjalizacja Coaching Relacji), którego do dziś jestem członkiem i współpracuje na stałe. Posiadam również ponad 10 letnie doświadczenie w biznesie (nieruchomości komercyjne) w bezpośredniej sprzedaży do klientów biznesowych.

Aktualnie pracuje z klientami w Polsce oraz USA, w formie warsztatów, lub spotkań indywidualnych (online, lub na żywo).

Mój program coachingowy Cała prawda o relacjach pomaga znaleźć, zbudować i utrzymać, szczęśliwe, spełnione relacje na lata.

Pracuję głównie z kobietami w 5 obszarach:

Nowy początek – to program dedykowany dla kobiet po rozstaniu, rozwodzie, które chcą na nowo zbudować swoje życie, bez powtarzania błędów z przeszłości (więcej informacji o programie znajdziesz tutaj)
Zostać, czy odejść – to program dedykowany dla kobiet, które nie czują się szczęśliwe w swoim związku, ale nie bardzo wiedzą, co zrobić, często analizują, czy lepiej dla nich zostać, czy odejść, ale nie mają siły, aby podjąć decyzję
Szczęśliwy związek – to program dedykowany dla kobiet, par, które nie mogą znaleźć porozumienia w ważnych dla nich obszarach, a zależy im na zbudowaniu trwałego szczęśliwego związku
Relacje w biznesie – to program dedykowany dla każdego, kto zarządza zespołem, lub kluczowymi relacjami w biznesie i pragnie, aby jego relacje były na tyle trwałe, aby to nie finanse decydowały o wyborze jego oferty.
Program dedykowany – indywidualny, dedykowany program coachingowy, dopasowany do aktualnych wyzwań (obszary: życie osobiste, zmiana pracy, poczucie wypalenia, trudność w podjęciu ważnych decyzji)

Jeśli zastanawiasz się, czy moje programy są dla Ciebie, skontaktuj się ze mną, chętnie odpowiem na Twoje pytania w trakcie wstępnej, bezpłatnej  konsultacji.

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Nazwa Firmy:Anna Osiecka