GALA KOBIECYCH INSPIRACJI

– od pasji do sukcesu –

DATA :  15 kwietnia 2023 

 

Informacje już wkrótce.

Dołącz do listy oczekujących, a jako pierwsza otrzymasz informację o możliwości zapisu oraz kupna biletu w przedsprzedaży.

Zapisz się na listę oczekujących

.

REKOMENDACJE

Marta Krasnodębska

www.martakrasnodebska.pl

“Miałam przyjemność wystąpić jako prelegentka na I GALI KOBIECYCH INSPIRACJI- od pasji do sukcesu- Bardzo polecam Galę Kobiecych Inspiracji. Bo to świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów i posłuchania ciekawych biznesowych historii”.

Agata Dutkowska

www.latajacaszkola.pl

„Na III GALĘ KOBIECYCH INSPIRACJI -od pasji do sukcesu, współorganizowaną przez Joasię, jechałam z zaciekawieniem, bo nie do końca wiedziałam co mnie tam czeka.Nie rozczarowałam się-spotkałam tam mnóstwo ciekawych kobiet, które przywitały moją prezentację z ogromnym entuzjazmem. Jestem zadowolona, że wzięłam udział w Gali.”

Aleksandra Budzyńska

www.paniswojegoczasu.pl

„Miałam przyjemność występowania na różnych scenach podczas różnych wydarzeń. Zazwyczaj były to spotkania dla kobiet, konferencje biznesowe oraz motywacyjne. Spotkanie organizowane przez Asię uważam za jedno z najlepszych na których gościłam. Sekret to świetna organizacja, piękna atmosfera i piękne miejsce. A za tym wszystkim oczywiście stoi Asia. Dziękuję i życzę dalszych sukcesów!”

Justyna Krawczyk

www.jakbycszczesliwakobieta.pl