II POMORSKI KONGRES

KOBIET BIZNESU

Przedsiębiorczyni dzisiaj, liderka rynku jutro!

21 Maj 2023 godz. 18:00
Hotel Haffner Sopot

ORGANIZATORZY

Strefa Kobiet Biznesu
Porsche

POMORSKI KONGRES KOBIET BIZNESU

Rozpocznie się za >>>

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Myśl

Praktyka czyni mistrza

Co jednak jeśli mistrz funkcjonuje w czasach, w których nie istnieje już pojęcie monopolu na rynku,
a do tego trafia na najwyższą od 26 lat inflację?

Prawdą jest jednak, że

Najlepsi w swoim fachu przedsiębiorcy szukają:

  1. OPTYMALIZACJI KOSZTÓW
  2. NOWOCZENYCH ROZWIĄZAŃ BIZNESOWYCH
  3. SKUTECZNYCH FORM REKLAMY
  4. EFEKTYWNEGO PR-U
  5. KLIENTÓW
  6. WARTOŚCIOWYCH RELACJI

JAK WYGLĄDAJĄ NASZE EVENTY I NETWORKING

kongres
kongres
KONGRES
kONGRES
Kongres
Pośrednio i bezpośrednio

Inflacja dotyka każdego przedsiębiorcę

Rosnące ceny surowców, energii i materiałów bezpośrednio przekładają się na wyniki finansowe przedsiębiorców i zmuszają ich do aktualizowania swoich polityk cenowych.

Inflacja istotnie utrudnia ponadto planowanie i budżetowanie, co rodzi dodatkowe ryzyko i naraża przedsiębiorców na potencjalne straty.

Polskim biznesom nie sprzyja również pokolenie „Z” zwane też pokoleniem „płatków śniegu”. Delikatni, młodzi, wyjątkowi. 

W praktyce oznacza to nic innego jak coraz to większe problemy z pracownikami. Dziś podwładnemu nie wystarcza godna wypłata – potrzebna jest szeroka gama benefitów, warsztaty z motywacji i opieka psychologa.

Wieloletnie doświadczenie oraz niesprzyjające przedsiębiorcom czasy, skłoniły Nas do podjęcia inicjatywy, która ma na celu wsparcie przedsiębiorców w ich rozwoju, edukacji, pozyskiwaniu klientów i kontrahentów.

Dlatego właśnie już 16 maja w sopockim Radisson Blu Hotel odbędzie się pierwsza edycja Pomorskiego Kongresu Kobiet Biznesu!

FORMUŁA KONGRESU

Wartości

Co zyskasz uczestnicząc w Kongresie

Na wydarzeniu poznasz kobiety takie, jak Ty. Które prowadzą firmę minimum 3 lata i chcą ją wznosić na coraz wyższy poziom!

  • 100% PRAKTYCZNEJ WIEDZY NA SCENIE od UZNANYCH EKSPERTEK

 

  • MODEROWANY NETWORKING czyli poznasz inne uczestniczki i wymienicie się wizytówkami

 

  • Nawiążesz nowe RELACJE BIZNESOWE, które mogą zaowocować ciekawymi, wspólnymi projektami

 

  • Zdobędziesz klientów NA TWOJE PRODUKTY/ USŁUGI

AGENDA WYDARZENIA

18.00 – 18.15  Powitanie uczestniczek przez organizatorki i przedstawiciela hotelu. 
18.15 – 18.30  Informacje już wkrótce…
18.30 – 18.45  Prelekcja Kasia Ogórek – Psycholog Biznesu, Coach, Mentor, Moderator Biznesowego Mastermind Influencer oraz CEO @twojediy 
Kasia Ogórek

TEMAT: “Jak uczeń jest gotowy to mistrz się pojawi. Jak się rozwijać w biznesie, gdy początki dawno już za nami…”.

Jeśli prowadzisz już firmę jakiś czas, wiedza, jak rozwijać biznes, zdobywana na szkoleniach, często nie jest już odpowiednią formą dla Ciebie. 

Dużo wiesz i potrafisz. Ale w trakcie działania pojawiają się wyzwania, na które potrzebujesz szybkich rozwiązań, doświadczenia innych osób, którzy przeszli tą drogę przed Tobą i potrafią dać Ci teraz szybko wskazówkę, którą zaraz wdrożysz. 

Jak robić to skutecznie? Co warto wybrać, aby szybciej wznosić biznes na wyższy poziom? O tym opowie Wam Kasia Ogórek

18.45 – 19.00  Prelekcja Monika Zmudziejewska – pomaga przedsiębiorcom zabezpieczyć życie i zdrowie.
Monika Zmudziejewska

TEMAT: „Bezpieczeństwo Biznesu i Rodziny  na miarę XXI WIEKU”.

Żyjemy w ciekawych, ale też wymagających czasach dla biznesów. Możemy robić dużo więcej rzeczy, ciągle pojawiają się nowe możliwości budowania biznesu. 

Ale te możliwości niosą za sobą więcej wyzwań i wymagają więcej zabezpieczenia. Aby to, co budujemy było zabezpieczone dla nas i dla spadkobierców. I o tym opowie  Monika Zmudziejewska

19.00 – 19.15  Prelekcja Monika Micał-Połczyńska – właścicielka firmy FLEK import-eksport
MOnika Micał-Połczyńska<br />

TEMAT: „Sposób na zbudowanie stabilnej i dochodowej firmy na lata”.

Co sprawia, że jedni otwierają firmę i zamykają ja w przeciągu kilku lat, a inni tworzą ją przez lata i jeszcze przekazują innym pokoleniom? 

Marzeniem każdego jest zbudować taką firmę, ale nie wie, jak to zrobić, aby firma przetrwała i była powodem do dumy, a nie zmartwień. A jak to zrobić? O tym opowie  Monika – Micał-Połczyńska 

 www.flek.pl

19.15 – 19.30  Prelekcja Diana Melnyk – profesjonalistka z budowaniu relacji, zarządzania projektami oraz coachingu osób do sukcesu
Diana Melnyk<br />

TEMAT: „Optymalizacja procesów w firmie. Jak możesz pracować mądrze, a nie ciężko”.

Masz już firmę jakiś czas. Po okresie jej tworzenia, zatrudniania pracowników, tworzenia oferty i pozyskiwania klientów, czujesz, że nadszedł czas, aby zoptymalizować procesy, które wypracowałaś do tej pory. 

A może czujesz, że mimo poświęcanego czasu swojej firmie, nie masz dochodów, które już powinny być? Bo koszta firmy są większe niż zyski? 

www.opi.company

19.30 – 19.50  PRZERWA KAWOWA
19.50 – 20.05  Informacje już wkrótce…
20.05 – 20.20  Informacje już wkrótce…
20.20 – 20.35  Informacje już wkrótce…
20.35 – 21.20 UROCZYSTE ROZDANIE STATUETEK – Partner Biznesowy Godny Zaufania. 
21.20 – 22.00 NETWORKING

To będzie świetna okazja zbudować relacje biznesowe oraz pozyskać nowych klientów.

Pomorski

KONGRES KOBIET BIZNESU

Przedsiębiorczyni dzisiaj, liderka jutro!

=

To wydarzenie skierowane do osób prężnie działających biznesowo, które chcą wznieść swój biznes na jeszcze wyższy poziom oraz poszerzyć swoją sieć kontaktów a także mierzą się z licznymi wyzwaniami.

=

Goście, do których skierowane jest wydarzenie to osoby, które posiadają swoje firmy minimum 3 lata (lub tez pełnią funkcje zarządcze przez taki okres czasu) i chcą je dalej rozwijać. Są świadome, że trzeba nieustannie rozwijać swój biznes, aby osiągnąć sukces!

=

Wydarzenie skierowane jest do kadry zarządzającej, menagerów, właścicieli firm jak i pracowników wyższego szczebla zarządzających zespołem.

ORGANIZATORKI

Joanna Suchocka

Joanna Suchocka

Mentorka przedsiębiorców. Event manager.
www.strefakobietbiznesu.pl

20 lat jest przedsiębiorczynią. Liczne porażki, ale też sukcesy, nauczyły ją, że najważniejsza jest droga do celu, determinacja, aby ją osiągnąć oraz pokora. Jej misją i motorem do działania jest wspieranie przedsiębiorców w ich działaniu.

Autorka książki “Skąd się bierze sukces w biznesie”

Od 9 lat właścicielka marki “ Strefa Kobiet Biznesu” w tym czasie w ramach tej marki stworzyła dla siebie i innych przedsiębiorców ponad 300 wydarzeń: konferencji, szkoleń, warsztatów. Flagowe wydarzenie, które tworzy w ramach swojej marki to GKI – od pasji do sukcesu, która miała 10 edycji i skupiała od 150 do 350 kobiet przedsiębiorczych. Laureatka statuetki “Diamenty Kobiecego biznesu” w 2019 roku.

Paulina Marwińska

Paulina Marwińska

Prezes Agencji Reklamowej Maarwin.
www.maarwin.pl

Marketer. Strateg komunikacji marki. Jeden z najlepszych specjalistów od PR w Polsce działający również na rynku globalnym. Organizatorka wielu eventów komercyjnych, jak i kulturalnych. Konferansjerka. Zorganizowała ponad 600 eventów, przeprowadziła około 240 wywiadów.

Od prawie dziesięciu lat ściśle związana z PR-em, marketingiem, reklamą oraz sprzedażą. Dziennikarka i pasjonatka podróży. Uczestniczka wielu szkoleń marketingowych, sprzedażowych, brandingowych i networkingowych.

W roku 2019 znalazła się wśród TOP 100 Kobiet Biznesu wg. Pulsu Biznesu i była najmłodszą w historii osobą zakwalifikowaną do tego rankingu. 

Paulina Marwińska

Monika Wyderka-Chodak

Mentorka brandingowa. Strateg marki
www.alltida.pl

Pracuje ze świadomymi kobietami, które chcą odważnie pokazać swoją marką światu. A wszystko w zgodzie ze sobą i swoimi unikalnymi zdolnościami. Pomaga stworzyć strategię i ubrać ją w pewne schematy, kóre pozwalają działać z lekkością.

W ramach agencji natomiast od 8 lat tworzy branding marek osobistych i biznesowych: unikalne systemy identyfikacji wizualnej, strony internetowe, branding wydarzeń.

Jest autorką narzędzia “Dziennik Marki Marzeń”który jest niezbędnym krokiem w procesie budowania autentycznej marki osobistej.

Potrzebujesz szczegółowych informacji?

Napisz na adres kontakt@strefakobietbiznesu.pl