Wiosna to czas, kiedy przyroda zaczyna budzić się do życia. A jako, że jesteśmy jej częścią, szczególnie żeńska część populacji zaczyna odczuwać wzmożona chęć ulepszania i porządkowania wokół siebie wszystkiego co się da.

 

To samo dotyczy dbania o siebie i swój wygląd.

 

Wraz z pierwszymi oznakami wiosny, budzą się w nas moce, o które zimą nawet byśmy siebie nie podejrzewały!  Zaczynamy wtedy myśleć intensywnie, co by można zmienić w swoim wyglądzie. Samo już słowo KWIECIEŃ powoduje, że zaczynamy się zastanawiać, jak się przygotować do okresu, gdzie promyki słońca i cieńsza odzież, pokażą wszystko to, co zaniedbałyśmy zimą.

 

Czyli wyjdzie na jaw lenistwo, grzeszki dietetyczne, a także ogólny brak chęci, aby w to i owo wsmarowywać krem czy inne cudo.

 

Zauważyłyście już pewnie, że od lutego na łamach Strefy Kobiet Biznesu, zachęca Was do dbania o swój wygląd marka Lorenzo Coletti.  Podjęłam z nimi współpracę, aby Wam pomóc zadbać o to, co mamy najważniejsze, a mianowicie SIEBIE!

Społeczność Strefy Kobiet Biznesu to w większości kobiety w wieku 30- 50 lat i o urodę muszą staranniej dbać, aby zachować ją jak najdłużej.

 

Nie jest to wybór przypadkowy.  Klinika Urody Lorenzo Coletti , jest prawdziwą perłą na rynku usług z zakresu nieinwazyjnej, a skutecznej medycyny estetycznej. Dlatego mogę ich usługi polecić Wam z czystym sumieniem.

 

A czemu?

 

Bo oprócz botoksu i kwasu hialuronowego, którymi każda klinika, i nawet o zgrozo kosmetyczki chwalą się w swojej ofercie, marka Lorenzo Coletti specjalizuje się w zabiegach opartych na nowoczesnych aparaturach, które działają spektakularnie, ale na zasadzie naturalnej odnowy skóry.

 

Dlatego możecie się wybrać na zabieg, a potem pójść nawet na bankiet. Z racji tego, że urządzenia są supernowoczesne, a co za tym idzie- kosztowne, niewiele klinik może się nimi poszczycić. Większość z Was, boi się mocniej inwazyjnych metod, dlatego  rozwiązania, które proponuje Lorenzo Coletti, będą dla nich idealne.

 

 

 

A co oferują?  

 

Wspomnę jeszcze, że byłam na otwarciu kliniki w Gdańsku i jestem pod wrażeniem urządzeń i efektów, jakie można osiągnąć po ich zastosowaniu. Bo po zabiegu z użyciem niektórych z nich, efekt jest natychmiastowy! I widziałam na własne oczy, jak rysy kobiet podanych pokazowym zabiegom łagodniały, a zmarszczki mimiczne się wygładziły.

 

Żeby gościom spotkania unaocznić ten efekt, panie miały najpierw wykonany zabieg na jednej połowie twarzy. Oczywiście po pokazaniu, druga też została dopieszczona owym zabiegiem.

 

Dlatego uznałam, że tą nowiną muszę się z Wami podzielić, bo grzechem byłoby trzymać to tylko dla siebie. A ceny zabiegów są naprawdę przyjemne i nie ma się co bać, że zrujnują nam kieszeń. W biznesie ważny jest wygląd, zatem jeszcze do wiosny chwila została i nie czekajmy na bardziej odpowiedni moment na zadbanie o swoje dobre samopoczucie. Bo jak Cię widzą, tak od Ciebie kupują…

 

Bądźmy wszystkie piękne tej wiosny!